Mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy csodák nincsenek, de szeretném valamivel növelni a mellméretem természetes úton ha lehetséges. A 75-ös méretemmel nem érzem magam igazán nőiesnek. Tudtok valamit, ami segíthet? Vitaminok,tornagyakorlatok,akármi?

2015. szept. 10. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nagyobb mellett szeretnél kés alá kell feküdnöd más dolgoktólnem fog megnőni.én is szeretném évek óta csak nincs rá 1 millióm sajnos :(
2015. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Jól rátapintottál a lényegre a mondataidban: te érzed így. A férfiaknak nem egy testrész számít, hanem az egész.
2015. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elfogadod vagy kés alá fekszel.

Majd ha terhes leszel, akkor nagyobb lesz, de vitaminoktól, TV shopos kenőcsöktől, meg egyéb baromságoktól semmi nem fog történni. Tornától meg aztán pláne nem, mert azzal az izomzatot edzed, a mellben meg olyan nincs. Csak alatta, mint minden embernek, de a mellszövetben nincs.

2015. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy 75-ös méret?Mert nekem 75 a mellem alatt,a csúcsán meg 98,így 75DD vagyok,ami elég nagy.Neked körben annyi a csúcsán?
2015. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
A kosar meret szamit, nem a szam. A B kosar mar eleg jo meret...Amugy meg orulj neki, h kisebb a melled, m legalabb nem fog 10 ev mulva a terdedig logni :D
2015. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
B kosaras vagyok, de így is nagyon kicsinek érzem. Barátomnak tetszik, de gondolom neki sem lenne ellenére ha nagyobb lenne. Műmelleket meg nem akarok.Inkább akkor próbálom szokni a dolgot,hogy ez jutott nekem és kész.. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 10. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!