Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK: mien testalkatú fiúk...

LÁNYOK: mien testalkatú fiúk teccenek külsöre a legjobban? (nem példát kérek)

Figyelt kérdés

külső tulajdonságokra kérdezek: pl.: sovány, magas, alacsony, sörhasas, vastag, kigyurt: ha kigyurt hogyan: szálkás, vagy inkább izömtömegre gyúrt, vagy csak alapkigyurtságú, esetleg eres, vastag/vékonynyakú, deltás, csontos, vastag vagy vékonylábú, szőröshasú/mellű/hátú...stb:

meik igen; meik nem; meik nem számit?


2010. márc. 12. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

szia!

magasabb nálam,sportos testalkat,szőrzet a mellkason hason végigvonulva ,

nem tetszik:nagyon kigyúrt vagy hájas .Legyen izma de azért olyan kis húsos is legyen .

vmi iylesmi

[link]

2010. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20/l
2010. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

legyen vékony, alacsonyabb fajta (160-170 cm), kisfiús alkat, ne legyen rajta háj, se sörhas meg semmi ilyesmi. Ne legyen túl izmos, se kigyúrt. szőr megengedett a karján és a lábán, máshol nem.

25/L

2010. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mackós, de nem hájas. A túl vékony pasikat utálom. Nem baj ha szőrös, de ne legyen csubakka. :D Magas legyen. Önmagára igényes, de nem piperkőc.
2010. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon magas (190 körül,de ha magasabb az sem baj)a magas pasik a gyengéim.

A testalkata legyen átlagos,nem is nádszálvékony,ne legyen csontos de húsi se.A sörhas nem jön be, a nagyon kigyúrt pasikat sem szeretem,de azért legyen egy kis izomzata a gyereknek:)A hasa legyen kockás és szépen kidolgozott a háta,de nem kétajtós szekrény.Nem tetszik az sem ha valakinek látszanak az erei.A lába is a kettő között ne legyen pálcika,de túl vastag se legyen.A hason nagyon szexy tud lenni az a keskeny csík,a mellkasán is lehet pár szőrszáll.

2010. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

én az ilyen pasikra gerjedek;)

2010. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

utolsó WOW!

na nekem is iylneek jönnek be:)

2010. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elsőnek gratula, rögtön Gerard Butler-re gondoltam!! :D
2010. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
értem...
2010. márc. 12. 21:05
 10/15 A kérdező kommentje:

beszarok...:D

azt hittem hogy 5ből legalább ketten linkelik az én képeimet:D

2010. márc. 12. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!