Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen testalkatú lányoknak...

Milyen testalkatú lányoknak áll legjobban a nagyon hosszú haj?

Figyelt kérdés

Alacsony/magas/vékony/duci/teltkarcsú/kövér/

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 25. 08:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem a 2.-nak és az utolsónak áll a legjobban
2011. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a testalkattól függ, hanem az arcformától
2011. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem az alaktól függ, hanem az arctól..

De ami az elsőnek és a 6-nak van az már szerintem csúnya, nagyon hosszú..

a 9-nek hááát mit mondjak fúj... :)

Szóval szerintem bárki szépen nézhet ki hosszú hajjal, de akkor az a haj legyen szép, ápolt.

Amúgy nekem is fenékig érő hajam van, de tovább nem akarom növeszteni már :)

21L

2011. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy kiknek nem áll jól, a nagyon alacsony nőknek, mert még alacsonyabbnak tűnnek tőle.
2011. aug. 25. 08:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig inkább a magasabb lányoknak áll jól, a piciket még jobban összenyomja. (szerintem:))
2011. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, most vettem észre az utolsót.
2011. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a magas, vékonyaknak.
2011. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

A vékonyaknak. Meg ugye fazontól függ, az eleje-hussza egyhosszú fazontalan haj senkinek nem áll jól és még kövéríti is az embert. A legbénább pedig, mikor látszik, hogy össze volt fonva, csak van és hosszú... na az öregít és kövérít is rajtuk. :S

A második pl. tök jó, van valamennyi fazonja is, meg a csajnak is jól áll. Valami hasonló lenne az én hajam is, csak most kicsit rövidebb, alacsony vagyok, mégis jól áll.

Viszont egyik ismerősömnek csípőig érő haja van, a csaj egy égimeszelő, de ducibb. És valahogy sehogy nem áll neki jól.

De szerintem frizura kérdése az egész, biztos meg lehet csinálni úgy, hogy jól álljon.

2011. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy vettem észre, hogy a nagyon magas lányoknak nem áll jól, főleg akkor nem, ha egyenes a hajuk. Úgy néznek ki, mint a Hogyishívják kuzin az Addams familyben.

http://www.youtube.com/watch?v=2zisaeGdlaw

Nekem a nagyon hosszú haj egyáltalán nem tetszik, ha egyenes, max a csípőig érő.

A legjobban szerintem a nőies alkatú lányoknak áll, akiknek vékony a dereka, de a csípője szélesebb, a tipikus homokóra alak. http://www.youtube.com/user/bishonenrancher#p/u/20/270y7UY_7hw

Neki jól áll, a béna frufrut leszámítva.

Nekem pont ilyen hosszú a hajam, mint a csajnak a videóban. Átlagos magasságú vagyok és nem sovány, de szerintem nekem még nyújtja is az alakom a hosszú haj ahelyett, hogy összenyomná.

2011. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
durva milyen gyorsan nőtt meg ilyen hosszúra? :D
2011. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!