Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az arcszőrzet erőssége és...

Az arcszőrzet erőssége és sűrűsége növelhető természetes módon?

Figyelt kérdés

Vagy kizárólag csak genetika az egész, és mindenkinek olyan, amilyen?!

Egyik rokonom 20 éves korában borotválkozott meg először, akkor is csak azért, mert a haverjai biztatták. Persze előtte azért nem borotválkozott, mert még csak nyomokban sem volt szőrzet az arcán. Ma már a teljes arca tiszta szőr, és nagy szakálla van. Nem csinált semmi különöset vele.


Én is szeretnék szakállt, olyat, ami az egész arcom befedi. Viszont nekem inkább csak az államon nő a szőr. Zavaró nagyon.


Valami tanács? Vagy törődjek bele? 22 vagyok.


2015. szept. 11. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld a ricinus olajat, sok mindenre jó - haj, szemöldök, szempilla - így külön szakállra még nem hallottam, de biztosan segít ennek is. Patikákban nagyon olcsó, bár nem tudom, melyik a legnagyobb kiszerelés. Este egyszerűen kend fel a kérdéses részekre, picit bele is masszírozhatod, majd reggel felkeléskor leöblíted. Más részeken csodát okozott, így gondolom a szakállat is jól növeli. Meg dúsítja:)
2015. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki fog nőni magától elvileg rendesen.
2015. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!