Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Combfix és harisnyartó....

Combfix és harisnyartó. Hogyan is van ez? Összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném meglepni a párom egy kis extra dologgal, de elakadtam a kellékek megvásárlásánál.

Segítsetek egy kicsit kitisztítani a fejem. :)


Ugye comfixből 2 féle van (felül csipkéset szeretnék): szilikonos és, ami nem. Ha szilikonos, ha nem, akkor is jó minden típushoz a harisnyatartó?

A másik kérdés, hogy harisnyatartóból is több féle van? Van, aminek szilikonos és van olyan is, aminek csatos az összeilleszthető része? Ha igen, akkor ezekhez bármilyen combfix jó, minden típust össze lehet illeszteni mindennel?


Köszönöm, ha válaszoltok.



2015. szept. 12. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szilikonos combfix magától tapad a combodhoz,ahhoz nem kell harisnyatartó.Persze lehet,csak mire megtalálod azt a pontot,ahol rögzíteni tudod,elmegy a kedved az egésztől,plusz ki is csúszhat.Harisnyatartóból én még csak csatosat láttam,ami közé be kell dugni a harisnyát,ráhúzni és rögzíteni.És ehhez a szilikoncsík nélküli combfixek a jók.
2015. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen ahogy az előző is írta csak annyit tennék hozzá hogy amiben nincs gyárilag szilikon azt hívják hivatalosan harisnyának az nem combfix ha angolul van ráírva akkor olyat keress amire stockings van írva abba nem lesz szilikon
2015. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Harisnyatartóból én is csak egyfélét láttam eddig.


Tehát vagy combfix; vagy harisnya és harisnyatartó.

2015. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!