Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teljesen összezavarodtam....

Teljesen összezavarodtam. Szerintetek mivel etessem?

Figyelt kérdés
3 hónapos westim van és minőségi táppal szeretném etetni, keresgéltem itt gyakorin, de nem tudom mit tegyek mert minden kommentben mást olvasok. Eddig Select gold lazacos junior tápot kapott (1 hónapig), de nagyon puffadt tőle még joghurttal is úgyhogy állatorvos tancsára vettem egy 800 grammos Royal canin junior akármit amit itt ahogy elnézem mindenki lehord. Szerintetek mivel etessem? Tulajdonképpen royalt meg sem engedhetem magamnak hosszútávon szóval ez után a 800 gramm után más után kell néznem. Légyszi írnátok nem olyan drága, de magas hústartalmú tápot? Lehetőség szerint beszerzési hellyel. Nagyon megköszönném :)

2015. aug. 14. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve nem magas hústartalmút hanem jó minőségűt, nem tudom mennyire függ össze.
2015. aug. 14. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami jó minőségű, nem olcsó... a Joserat próbáld meg, hátha azt megengedheted magadnak! :) Josera Kids először, utána választhatsz másikat, ha a kutyus 11-12 hónapos lesz!
2015. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Brit junior tápja. Megfizethető, jó minőség.
2015. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a Brit is jó :)
2015. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!