Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az a gauge piercingnél?

Mi az a gauge piercingnél?

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék egy orr piercinget ebayről de ki kell választani azt a bizonyos "gauget"-et ha lefordítom nem ad ki semmi értelmeset a fordító amivel utána tudnék nézni hogy mi is az és mekkorát kéne rendelnem. A választási lehetőségek között van "14g(1.6mm)" és "16g(1.2mm)" .

Egyébként ezt szeretném rendelni:

[link]



2015. szept. 12. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a netem lefordítják az angol és más nyelvű szövegeket és azt írta hogy kaliber de szerintem az a gauge szó a vastagságát jelenti.
2015. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Google fordító nyomtávnak forditotta.

2015. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, nekem is nyomtávnak fordította, de már megvan hogy a vastagságát jelenti! :)
2015. szept. 13. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:

gauge->AWG (American Wire Gauge) azaz a drótvastagság. Testékszereknél a szár vastagságát jelenti. Minél kevesebb a gauge érték, annál vastagabb a szár. (fordított mértékegység).

Piercingeknél:

nyelv, köldök 14 G

ajak, szemöldök, fül, orr, septum...stb. 16-18 G. (általában az orr szokott keskeny 18 G lenni, illetve egy tragus, fw-helix...stb.)

Ezek alapján 16 G szinte minden ékszer helyére jó.

Orr ékszernek (mint te is írtad) 18 vagy 16 G a jó méret. DE! A 18 és 16 között kisebb az eltérés, mint a 16 és a 14 között! Tehát ha orr piercinged van, és karikára cserélnéd le, akkor a 16-os jó mindenképp, de a 14-es nem menne bele!

Másik, hogy mivel karika, így fontos az átmérő is. Tehát mielőtt megrendeled, mérd le, és úgy rendeld.

2015. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
1mm az hány gauge lehet?
2016. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

az itt található táblázat és képletek pontosak!

Ebből ki lehet számolni.

Általában ha nem huzalozásról vagy kábelezésről van szó, akkor kerekítve használják.

2016. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!