Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás utáni ápolás?...

Tetoválás utáni ápolás? Fekete-fehér felirat, alkar. ?

Figyelt kérdés

Nekem ma csinálták és azt mondta a tetováló, hogy hétfő reggelig fóliázzam, 3 óránként mossam le, kenegessem antibakteriális szappannal meg Bepanthen Plus-szal, utána meg 2 hétig napi 3 - szor Bepanten Plus-szal.

Kérdésem: éjjel is keljek mfel 3 óránként kenegetni, fóliázni, főleg az 1.nap

valamint

a legutóbbi kenegetése előtt a fólia alatt voltak fekete ki "szöszök". Az baj? És lehet, hogy festék volt???? Emiatt aggódom. Törölni is pedig nagyon óvatosan törlöm meg a szappanos mosás után. Vélemények?


2010. márc. 13. 21:42
1 2
 11/11 tototolk válasza:
sziasztok az enyém kb 6-8 óránként lett folia cserélve + ezzel eggyütt újra kenve én körömvirág kézkrémmel kentem (serkenti a sejtek regenerálodását ugyan úgy mint a bepanthen) egy hét két napja foliázom és kenem nem hegesedett le és nem is hámlott le mégis szép
2016. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!