Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül havonta, hogy...

Mennyibe kerül havonta, hogy nők legyetek? Fodrász, kozmetikus, krémek, parfüm, tisztasági szerek, ruhák, kiegészítők, ékszerek, stb?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Hááát, nehéz összeszámolni így...



3000 - hajvágás havonta-hathetente

1000 - natúrszappan

1000 - smink (kb. fél évente több mindent veszek úgy 5000-8000 Ft közt)

1000 - átlagosan ennyiből tuti kijön a gyógyszertári krémem és a natúr sheavaj is, mást nemigen kenek.

1000 - bébi sampon (csak ezt bírja a fejbőröm)

1000 - mondjuk a parfüm egy hónapra

4000 - ruha kiátlagolva, szintén félévente veszek kb. úgy 20-25 ezerért


Szóval kb. 10-12 ezerből kijön havonta, samponra pl. többet számoltam, mint ami valóban elmegy, így oda még beszámítható az eü. betét/tampon és egyéb apróságok, vatta, ilyesmi.

2015. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

(De azért azt megjegyzem, hogy nem ezektől vagyok nő...)

#1

2015. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom. Idézőjelbe akartam írni, de féltem, hogy akkor félreértik a transzvesztiták :)
2015. szept. 25. 15:32
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
A transzvesztitáknak ehhez semmi közük. A transzszexuálisokra gondoltál, de még egy cisz nő se a sminktől meg a fodrásztól nő, egy transz nő se attól nő.
2015. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem ezektől vagyok nő. Ekkora baromságot.
2015. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semennyibe, nem ettől lesz valaki nő.
2015. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2 doboz hajfesték havonta 1000 ft. Otthon festem és vágom a hajam.

Kozmetikushoz nem járok, azt is otthon megoldom, kb havi 300 ft egy tégely gyanta.

Krémeket, parfümöt nem használok.

Szappan 200 ft. Sampon 400 ft.

Ruhákat már rég nem veszek mert tele a szekrény így is és utálok vásárolni is.

2015. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi aki nem offolt.

Amúgy wikipé.: "tehát az ellenkező nem ruháit viselő személy a transzvesztita"

Meg kell ezeket tanulni, mert nem olyan egyszerű manapság, ebben a nemileg buja világban.

2015. szept. 25. 16:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ezektől vagyok nő... Kéthavonta a fodrász barátnőm elvágja a hajam ingyen, kozmetikushoz nem járok. Vettem egy garnier arckrémet meg sminklemosót de ezek hosszútávra is jók... Parfümöm van vagy 5 felhalmozva régóta használom őket nem vettem újat az utóbbi időben ahogy ruhára is ritkán költök mert annyi van mint a rohadalom. Szóval szinte semmit, a már meglévő dolgokkal gazdálkodom.
2015. szept. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kérdező, nagyon nem vagy tisztában a fogalmakkal :D

aki férfinak született külsőleg, de belül nőnek érzi magát és az is szeretne lenne, az transzexuális nő.

a transzvesztita nem akar a valóságban is nő lenni, csak szeret néha beöltözni, és nőként viselkedni, szexuálisan ez elégíti ki. szóval nem az előbbi szintje.


alapvetően én ruhákra költök a legtöbbet, kb 7000 ft-ot havonta,

a smink kb 1000 forint egy hónapra lebontva

betét/tampon, sampon, balzsam, hidratálókrém (csak ilyen kencét használok) kb 1500 ft,

borotva kb 300, hajfesték 1000 ft


kozmetikusoz egyáltalán nem, fodrászhoz pedig nagyon ritkán járok, kb fél-1 évente, ami egy hónapra leosztva 400 ft,

fogamzásgátlót felesben fizetjük a párommal, egy havi adagja 3000,

parfümöt nem használok minden nap, így egy hónapra leosztva legyen kb 500 ft amit elfújkálok :D


nem számoltam pontosan, de kb 15 000 Ft-ot jelent ezen szükségleteim ellátása :D amivel egy átlagos pasi kevesebbet költ, az pl ruhák, smink..

2015. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!