Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Lányok! Szerintetek milyen parfümöt vegyek? 22/F

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok eldönteni:'D ...gondoltam rátok illetve a tapasztalataitokra bízom. Sportos egyedi megjelenésü figura vagyok sűrűn megfordulok az edző terembe. Inkább lezseren öltözködök mert konszolidáltan nem tudok. A One Million-t tudnám kiemelni ami nekem nagyon tetszik csak az egy kicsit tucatnak számít nem? Már majdnem berendeltem de elbizonytalanodtam:/

2015. szept. 15. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
La Vie Est Belle.
2015. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Davidoff cool water.;-)
2015. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami férfiasabbra gondoltam:'D
2015. szept. 15. 22:33
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a Davidoff férfias,esetleg a Trussardi? Ezt úgyis neked kell eldöntened. Én szeretem a Chavignont is,kellemesek.Minden bőrön más az is.Válassz hozzád illőt.Azarro chrome, Hugo Boss. Van választási lehetőség bőven.:-)
2015. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Parfümöt úgy veszünk, hogy elmegyünk a boltba, a tesztert magunkra fújjuk - vagy rendelünk - és megvizsgáljuk magunkon a nap folyamán. Nem úgy, hogy "csajocskák, mit akartok". Ugh.


Fontos, hogy magadra fújd, ne papíron szaglászd, mert azt kell megnézni, hogy a te egyedi illatoddal hogy változik a parfüm illata.

2015. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] imádom ezt mondjuk ha nincs sok penzad gondolom nem ezt veszed en baratom szülinapjára ezt veszem
2015. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!