Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vaterás szintetikus póthajról...

Vaterás szintetikus póthajról vélemény?

Figyelt kérdés
A vaterán láttam többnél több igazinak tűnő csatos póthajat amik nagyon tetszenek mert képen tényleg olyan mintha eredeti lenne...szalagavatóra szeretnék venni belőle (amit kinéztem magamnak az 5000 Ft 60 cm ) Az van oda írva hogy 180 fokig formázható (csak festeni tilos!!) de van ahol zárójelbe oda írta az eladó hogy ő 220 fokon vasalta vagy göndörítette már nem tudom.. és semmi baja nem lett. Már nem egy ilyen hírdetést láttam. Én úgy tudom,hogy a szintetikus póthajat teljesen tilos hővel formázni :( ..van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatba ? Aki kipróbálta és tényleg tudta formázni ?vagy ismerőse /barátnője? Nagyon megköszönném mert sürget az idő és nem tudom eldönteni,hogy megéri e vennem vagy sem .

2015. szept. 30. 14:05
 1/9 A kérdező kommentje:

Erről lenne szó csak feketébe:

[link]


Valószínűnek tartom,hogy ebay ról vagy alieról rendelte az eladó mert ott láttam ilyeneket. Csak nekem azonnal kéne amint megrendelem.

2015. szept. 30. 14:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azt ne!!!Én rendeltem,tiszta műanyag.De tényleg,mint a játékbabák haja.És a göndörítést,vasalást ne úgy képzeld,hogy ha megmosod,eltűnik a göndörség,és formázhatod újra,mint az igazi hajnál.Én göndörítettem,és hiába mostam,úgy maradt göndören.A vasaló legmagasabb fokán tudtam egyenesre kivasalni.Műszál az egész,összeáll,borzalmas.Az eBay-en igazi hajból készült póthajak vannak,amiket lehet vasalni,festeni,mosni,formázni.teljesen úgy viselkedik,mint egy normál haj,átveszi a samponok,balzsamok illatát,fényes,hajtapintású.Na az tényleg igazi haj(vagy ahhoz nagyon hasonló utánzat),3 csomagom is van belőle,és ugyanúgy 5000Ft volt.Mintha a saját hajam lenne.
2015. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na így,hogy belinkeltél egy képet,már elbizonytalanodtam,mert azt írtad szintetikus.Esetleg magát a vaterás linket el tudod küldeni?Mert lehet,hogy ő is megrendelte eBayről,és most eladja.
2015. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


itt a link :)

2015. szept. 30. 14:18
 5/9 A kérdező kommentje:
erről mi a véleményed?
2015. szept. 30. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos ez az a botrányos,amibe én is belefutottam.Ezt csak ebben az állapotában tudod felhasználni,ha elég hosszú a hajad,mert a fénye is más,fénylik a műanyag hatástól.

Nekem ez van: [link]

de ezen látszik is,hogy a vége szépen el van vékonyítva,igazi.

Ezeket a vaterán is árulják,de ott is 2 hetes határidővel,ki lehet fogni azonnalit is,de ritkán.Az árak is beszélnek,mert ami 5000Ft és azonnali,az biztos műanyag.Amelyiknél oda van írva,hogy szintetikus,és a hőfok is,az mind műanyag.Nincs köze az igazi hajhoz.De te tudod,ez csak az én véleményem,mert nekem van/volt szerencsém mindkettőhöz.

2015. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na igen csak amekkora az én hajamhoz kell az 20.000 Ft nem 5000 :(
2015. szept. 30. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez igazi és azonnali:

[link]

2015. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De minek egy szalagavatóra póthaj? Pont nevetséges lesz hogy előtte nem volt ennyi/ekkora hajad, most meg felcsatolsz egy műt... na mindegy. Te tudod.

Szintetikust ne vegyél, csak igazi hajból készültet. Én kaptam egyszer ilyen szintetikus 60 centis csodát, 5 perc alatt gubancos lesz, kifésülni kb lehetetlen. Én 150 fokon használtam rajta hajvasalót, attól baja nem lett. Próbáltam normális formába hozni, de sehogy nem lett szebb. Azóta is a szekrényben van, mert hordhatatlan.

2015. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!