Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mi számít...

Lányok, szerintetek mi számít átlagos testalkatnak egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Már össze-vissza hallok mindent, hogy mi az átlagos, és érdekelne mit gondoltok. Képet is linkelhettek. Testképzavarom van, mert elég sokat sportolok, de nem jó a genetikám, így nem vagyok igazán izmos, csak átlagos testalkatom van, valaki még jónak is tartotta, de elég gyakran egy csoffadt izomtalan szarnak érzem magam. Egyesületben úszom egyébként, a hátam széles, mellizmom is van, viszont semmi hasizmom, és a karom is vékony (33-34 cm). 186 cm vagyok. Nem vagyok hájas, pont annyi a testzsírszázalékom, hogy ne látszódjanak a kockák, csak ha olyan a fény, akkor rajzolódik ki valamennyire.

Ez így kb olyan, mint egy átlagos ember teste, hiába sportolok. De gyakran így se átlagosnak látom, hanem egy csoffadt, izomtalan, girnyó szarnak.

Tudnátok képet linkelni milyen nálatok egy átlagos testalkat? Vagy mi számít már elfogadhatónak, nem undorítónak?

18f



2015. szept. 30. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt a "before" kép is már átlag feletti, kifejezetten vonzó:

[link]

Számomra vonzóbb is mint az after, de ez csak az én véleményem.

18 évsen talán inább még az ilyesmik átlagosak:

[link]

Ezek sem undorítóak.

2015. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. szept. 30. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
After. :D Yehh... 22/f
2015. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!