Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A modellkedő lányok emberszámb...

A modellkedő lányok emberszámba veszik az "átlagos" pasikat is, vagy csak modell fiúkra buknak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lattam meg olyan modellt, akinek ne lett volna jol kinezo pasija, szoval ha nem is fontos, h modell legyen a fiu, de hogy jol kell kineznie az biztos. Ugyanakkor nagyon sok modell a sajat szakmaja reven ismeri meg a partneret, szoval sok a modell-modell paros.
2015. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
A modellkedő fiúk számba veszi az "átlagos" lányokat is, vagy csak a modelleket??
2015. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A modellkedő fiúk emberszámba veszik az "átlagos" lányokat, vagy csak a modell csajokra buknak?
2015. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy modellkedik valaki még nem lesz más ember. Én is voltam modell, de jóképű pasim sose volt, mert nem is szeretnék olyat. Nézegetni jó őket, de kapcsolatot velük soha.
2015. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!