Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasik miért nem borotválkozn...

A pasik miért nem borotválkoznak ott ahol a lányok is?

Figyelt kérdés
Hónalj, láb, kar, esetleg összenőtt szemöldök. Nekem sokkal jobban tetszene, ha szőr rajtuk csak a haj, a szemöldök és a szempilla lenne (meg ugye....).

2015. okt. 6. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Mert úgy nem férfias. Ha csak a hajukon van szőr, akkor túl nőiesek. Én egyedül a szakállamat szoktam borotválni.

A pasik maradjanak meg férfiak, és a csajos nők.

2015. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne férfias az, ha valaki nem néz ki úgy, mint egy ősember?
2015. okt. 6. 11:32
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én csak a bajuszomat borotválom, a többit nyírom, így minimális szőr mindig van rajtam azokon a helyeken, amiket a higiénia miatt szükséges. pl hónalj, lágyék (bár ez inkább igényesség e téren) stb. :D Na meg persze így érzem magam jól, szerintem így igényes. Lábat semmi pénzért sem nyírnám, borotválnám le, bár lehet, hogy lesz az az alkohol mennyiség. :D Még az arcomon is nyírom a szőrzetet, de a szemöldökömet hetente szednem kell. :D 22/f...
2015. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Elég sok férfi szőrtelenít mindenhol, ízlések és pofonok. Azt viszont nem tudom hol látsz még szőrös hónajú pasikat? Mai világban az alap, hogy a hónapj, szeméremszőrzet minimum fazonra nyírva legyen, vagy teljesen szőrtelenítve.
2015. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Mert a borotválkozás csak akkor az igényesség jele, ha nő csinálja. Egy férfi lehet bármilyen igénytelen, ezek szerint :)
2015. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kedvesem borotválja az arcát (kivéve, amikor lusta), a hónalját, aztán a "megugye" nevezetű helyen is :DD A mellkasán lévő szőrből jut is marad is.. de hogy a karját vagy a lábát borotválja azt el nem tudnám képzelni.
2015. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig én azt szeretem, ha végig tudom simítani a végtagjait, mindenféle ,,akadály" nélkül. :D
2015. okt. 6. 11:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan pasit. :) Szerintem elég sok van, aki szőrtelenít mindenhol vagy ha kéred nem tiltakozik.
2015. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát Japánban nem hinném, hogy nehéz lesz ilyen pasit találnom. *-* <3 :)
2015. okt. 6. 12:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem :) : ) :). Amúgy ismerek olyan pasit is, itt hazánk fia. aki genetikailag olyan, hogy a kezén-lábán nincs szőr. 40 évesen sem .
2015. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!