Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok (13-15 éves korosztály)...

Lányok (13-15 éves korosztály), mi a véleményetek azokról a fiúkról, akik borotválkoznak? (fiúkhoz is van kérdésem, kiegészítés lent)

Figyelt kérdés

Szóval...az van, hogy kinőtt már a bajuszom, és nekem nem tetszik. Többen javasolták már azt (itt az oldalon is), hogy vágjam le, mert az úgy jobb lesz és szebb. Egy véleményem vagyok a tanácsadókkal, csak érdekelne, hogy a velem egykorú, 13-15 éves lányok mit gondolnak erről?

Nekem nem tetszik. :(


Fiúk: Akik már borotválkoznak, azok bizonyára tudják már, hogy kb. mennyi idő múlva nő ki újra, lesz borostás az arcom, ha levágom a bajuszom. És egy hét alatt sokan nőhet? Meghaladja a fél-egy centit?


Köszi a válaszokat, előre is. :)

15/F


2009. ápr. 23. 13:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nyugodtan borotva'lkozza'l..az nem sze'gyen!Ami tetszik neked azt csina'ld!
2009. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem inkább borotválkozzál,ha neked nem tetszik.Amúgy nekem nem tetszik,szval sztem borotváld le nyugodtan.:) Egyébként papám például hetente borotválkozik,és ha hétvégén átjön akkor sem látszik annyira a szőr és nem is szúr nagyon.Mondjuk ez attól is függ,hogy Neked milyen gyorsan nől a szőröd,ez változó...:P

pusz-pusz

14/L

2009. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%

Csá, 15 vagyok, nekem kb 3/4 éve van borotvám, először normális volt de mostmár elektromos, nekem az sokkal jobban bejött, tudom ajánlani, pár ezer forint (kicsit több mint egy viszonylag jó minőségű borotva) de 3-4 naponta átmész vele az arcodon és jó is.


Ha nem csinálnám valószínűleg nem lenne gyakrabban barátnőm mint a többi ennyi idős srácnak.


De fontos: ha jól áll és nem zavar, ne szedd le, van egy ismerősöm akinek egész jól áll az a bajusz. Persze azért nagyon kevés ilyen van.


Remélem segítettem valamennyit:)

2009. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban és korábban kezded el a borotválkozást annál intenzívebben fog nőni később..te döntesz
2009. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A vélemény, hogy igényesnek lenni nem bűn! Sőt! Szerintem, helyes hogy leakarod vágni...
2009. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

szerintem mindenképpen szedd le ha már olyan hogy erőteljesen látszik. inkább az a durva ha már 8 méterről kiszúrni az a sötétebb de mégis csak vékonyka bajuszt. de hát te tudod azt is igaz hogy minél előbb kezded annál többször kell. én pl sokkal jobba szeretem a barátomat akkor puszilgatni meg simogatni mikor meg van borotválkozva, akkor olyan selymes a bőre. :)

16L

2009. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát épp ez a baj, hogy elég régóta, szerintem már kb. 1 éve erőteljesen látszik, és szerintem messziről is ki lehet szúrni.

Eddig halogattam, hogy mégiscsak fiatal vagyok, nem vágtam le, mert tudom, hogy ezentúl kell borotválkozni tovább, meg minden, de ha egyszer muszály...:)

Jah, és tisztában vagyok vele, hogy ezentúl muszály lesz borotválkozni, de szerintem az jobb...csak egy bajusz, 15 perc alatt le lehet rendezni, ha nem hamarabb!

Az pedig, hogy megerősösödik, megvastagodik állítólag tévhit, mert csak nem hegyes a vége, és csak úgy tűnik...de úgyis mindegy, sajnos ez hozzájárul ahhoz, hogy fiú/férfi vagyok. :P

2009. ápr. 23. 15:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tévhit a szőr erősödése, ez bizony így van. (lányoknál is egyéb helyeken). Viszont a borotválkozásra egy idő után egyébként is kénytelen lennél rátérni. Ha zavar, tényleg borotváld. Tesóm ugyanennyi idős, mint te, és ő is fél éve borotválkozik, hetente egyszer. Akárhogy próbáltuk, nem sikerült lebeszélni róla. De hát ha gy érzi jól magát.... Annak semmi értelme nem lenne, hogy szégyelli de megtiltjuk neki, és emiatt rosszkedvű legyen.
2009. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is borotváld, mert az ilyen serkenő bajusz valami borzalmas, de mondjuk ha jól áll akkor nem gáz, de még a gondolatától is ki ráz a hideg.
2009. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket/tanácsokat! :)

Megszabadultam a bajuszomtól, szerintem így jobban áll! :) Meglássuk a környezetem reakcióját majd, mert szerintem megszokták, hogy bajuszos vagyok. :P

2009. ápr. 23. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!