Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körkérdés! Milyen a legideális...

Hosszúhajú kérdése:

Körkérdés! Milyen a legideálisabb alkat egy 30 feletti nőnek? Szavazz!

Figyelt kérdés

a. modellalkat xs

b. plus size modell 46 és attól felfelé

c. kettő között, de közelebb a sima modellhez - 36, 38-as méretek

d. kettő között de közelebb a plus size mérethez 40, 42, 44-ig bezárólag

e. írd le neked hányas méret, vagy kinek az alakja.

Ne feledd, 30 feletti nő!



2015. okt. 10. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

hát a modellalkat a legideálisabb nyilván...

ne feledd! nem azt mondtam, hogy elvárás

2015. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem erre nem lehet válaszolni.

Egy alacsony husibb nőnek is lehet s-es mérete és egy magas gebének is. Szóval a méretből ezt nem lehet még tudni. Egyiket sem tartom ideális alaknak. Na meg a méretből még nem derül ki, hogy jó formája van-e. Lehet görbe lábú, löttyedt testű, lapos fenekű, stb. ideális méretekkel is.

De ha nagyon muszáj, akkor 38-40. Ha alacsony, akkor 36-os. Szerintem ezek lehetnek általában az ideális méretek. Mármint számomra azt jelenti az ideális, hogy nem is kövér, nem is sovány.

Nekem 38-as a méretem, 175 cm vagyok és 32 éves.

2015. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Amelyikkel jól érzi magát.


Egészségügyileg akármelyik, a plus size-on kívül. A 44-46-os méret már sok esetben veszélyt jelent az egészségre. Az xs pedig csak abban az esetben OK, ha alkatilag ilyen és nem koplalással és bulímiával éri el.


Ha az én ízlésemet kérdezed, akkor 36-38.

2015. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Anyukám már túl van ugyan a 30on, de 38as méret volt akkoriban, és nagyon csinos, szóval szerintem ez az ideális egy nőnek.

Akik meg a modellalkatot istenítik, arra születni kell, és ne várja el senki sem egy olyan nőtől, aki már túl van a 20on, és lehet, szült is már.


Szégyen, nem szégyen, én 21 évesen vagyok 38as, és nem nagy darab még így se, és összeteszem a két kezem, ha ez még 10 évig így marad.

2015. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

"Akik meg a modellalkatot istenítik, arra születni kell"


dehogy... igazából 2 év edzés meg megfelelő kaja azt ott van neked a modell alkat

persze csak ha nem a nagyon vékony semmi izom kategóriát értjük modell alkat alatt

2015. okt. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Harminc felettiből is nagyon sokféle van, van olyan, aki nagyon öregnek néz ki, és van olyan barátnőm, akitől 32 évesen kérnek személyit. Béna kérdés.
2015. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

sokszínű válaszokat kapok, ez jó!

nekem egyébként a 38-40 jön be ebben a korban. én ennyi voltam, és kaptam bókokat, mert formás voltam. mivel van sport múltam még vékonynak is látszottam, hiszen nem háj ült a hasamon, hanem izom.

2015. okt. 11. 00:25
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem volt egy nagyon csinos, elegáns etikett tanárnőm, mikor tanított, olyan anyukámnál kicsit idősebbnek tippeltem, olyan 50 körülinek. Kiderült, hogy 72 éves, majdnem leájultam a székről.


Neki volt egy elmélete, hogy 40 év felett egy nőnek el kell döntenie, hogy az arcával törődik vagy a testével, és ez alatt a sportot értette. (Az egészséges étkezés alap.)


Mert szerinte 40 évesen ugye már ereszkedik a bőr, és ha valaki kondizik, fut, az erőlködés jobban meglátszik az arcán ugyanúgy, mint mikor a szád körül kialakulnak a ráncok, mikor benn tartod a cigit.


Nekem huszonévesen Marilyn Monroe alkata tetszik. Mindig is ez lesz az ideálom, ez a 30 feletti teljesen mellékes. A számozások meg... én is nő vagyok, de nem tudom elképzelni, milyen egy 36-os nő, mert én is lehetek az, meg egy csomó más ismerősöm is, akiknek tök más az alkatuk.

2015. okt. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ez mondjuk igaz, 36 osban is van jó alakú csinos, formás nő, meg nem vonzó, rossz elosztású is. viszont nagyobban is van elhízott, meg sportos is. és az öltözködés is rengeteget számít, és szerintem valóban az arc is. elég komplex.
2015. okt. 11. 12:26
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
nem tudom miért kell elpontozni... mert szerintem nem az a tökéletes alkat, aki csak rinyálni tud de dolgozni érte nem, és ezért nemhogy elfogadjuk de még tisztlejük és szeressük is érte...
2015. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!