Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "Móni Szépségv...

Mit gondoltok a "Móni Szépségvilága" Youtube csatornáról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Sablonos,gagyi.
2015. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a kérdést muszáj minden héten feltenni?
2015. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Ja,bocs,ha te vagy a Móni és itt reklámozol akkor: Kiváló,eredeti,ötletes!


Csak,hogy felpontozz!

2015. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
azt, hogy egy igénytelen, dagadt disznó ez a móni. de tényleg muszáj minden héten megkérdezni??!
2015. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Az ötletei nem rosszak, de annyira unalmas, és idegesítő a stílusa, hogy nem bírom végignézni.
2015. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Régóta követem, de mostanában nem szoktam megnézni a videóit. Egyre idegesítőbb ahogy 10x elmondja ugyanazt mintha értelmi fogyatékosok lennénk. Pl ez a felső fekete, hátul párducmintás elől gombos. Tehát elől fehér gombos hátul mintás.. Nem értem mire jó ez egyre unalmasabb. Nem tud már újat mutatni.
2015. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Néha tetszik,hogy olyan vagány,tökös,jobban esik hallgatni,mint a többi befásult kényszermosolygót..de az esetek 90%-ában idegesít a stílusa.
2015. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a stílusa jobban bejön mármint pl. FollowAnnát képtelen vagyok végighallgatni mert engem borzasztóan idegesít, ahogyan beszél meg vigyorog meg nem tudom, nekem ez túl sok. Móni viszont szerintem sokkal természetesebb, lehet, hogy kicsit monoton, de nekem tetszik. Illetve szerintem vannak érdekes videói, pl. főiskolai életről vagy magáról is szokott mesélni és nekem ez érdekes mert szeretek másokat beszélni, véleményeket hallgatni. Persze vannak értelmetlen videói meg hülyeségek is, de nem ki lehet válogatni, hogy ki mire kíváncsi. Sokan mondják, hogy nem tud színészkedni és milyen gáz ahogy próbálkozik, de szerintem ezt ő sem gondolja komolyan és szórakozik, nekem nem elvárás, hogy tudjon szerepelni. Viszont a sminkjei nem annyira szépek és a stílusa sem annyira az én világom. Én breakfastatfruh azt hiszem Fruzsi videót jobban kedvelem mert szerintem ügyes is és értelmesen, szépen tud beszélni.
2015. okt. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Most néztem meg egy videóját aminek hosszúsága 10 perc és összesen két ruhát mutat be benne. Túl sokszor használja a 'nagyon' szót, monoton hangon beszél és így nem igazán hiteles az öröme egy-egy ruha iránt ami tetszik neki. Nyilván lesznek és vannak nézői akik szeretik őt, de ha egy kicsit változatosabb lenne az előadásmódja akkor érdekfeszítőbb lenne.
2015. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!