Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti borotváljátok magatokat...

Ti borotváljátok magatokat télen is?

Figyelt kérdés
Úgy értem ott lent.

2015. okt. 18. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Persze. Bár én a borotválkozást nem évszakhoz kötném, hanem, hogy mennyire zavar engem a szőr. De az intimszőrzet télen is elég undorító tud lenni. Kiburjánzik a bugyiból (főleg tangából), csorog rajta a pisi és össze is ragad tőle. Elnézést, ezt nem tudtam kultúráltabban kifejteni :D
2015. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem borotválom, se télen, se nyáron, mivel semmi értelme nincs.
2015. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Perszehogy, télen is a párommal élek :D
2015. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát párom ugyan nincs, de igen ugyanúgy mint nyáron. Maximum kicsit ritkábban, ha plusz egy napig marad a borosta nem érzem magam kínosan. De jobban érzem magam úgy. Intim környéken higiénikusabbnak érzem, hónaljon nem izzadok úgy, lábon meg zavar mert télen is rövidnaciban vagyok otthon, vagy mondjuk edzésen. A kezem szintúgy, bár azt elég ritkán szőrtelenítem. :)
2015. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!