Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők nektek milyen stílusú...

Nők nektek milyen stílusú pasi jön be?

Figyelt kérdés
pasi, férfi

2015. okt. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ruházatra két stílus van, ami alapvetően bejön. Az egyik az elegáns, ill. ha kell, lazán elegáns típus. Ing, egyenes szabású farmer vagy szövetnadrág, minőségi félcipő vagy nem túl böhöm edzőcipő, kevés kiegészítő (pl. karóra). A másik a Lenny Kravitz-féle, nem túlzottan elvetemült rocker stílus. Pár nyaklánc, bőrkabát/nadrág, szabottabb (nem tornapóló) típusú pólók stb.
2015. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hogy mekkora elvárásod van neked, hallood, 1-es :D

Túl sokat képzelsz magadról egy kicsit :D

2015. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vállasabb, nem túl magas pasik. Az jó, ha kicsit izmos. Ne hordjon szűk ruhát, csőnadrágot, rózsaszín cuccokat, és ne legyen beképzelt, se rosszfiú.
2015. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es, nyilván nemcsak ilyen lehet, csak a stílust határoltam be. Plusz, nem azt írtam, hogy a többi ki van zárva, vagy hogy tűnjön el a francba, ha más ruhát hord. De most akkor hazudjam azt, hogy macinaciban is járhat meg makkos cipőben fehér zoknival, csak szeressen? Mert az hazugság... és MINDENKINEK vannak elvárásai, vagy olyan, ami jobban tetszik neki.


(amúgy köszönöm szépen, az 1. kategóriából már megtaláltam a vőlegényem... és nem címlap típusú ember, csak a stílusa kb. passzol az 1. kategóriához)

2015. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Raszta, hippi fiúk, akik Metallicát, AC/DC-t, Guns N' Roses-t és KoRn-t hallgatnak. :)
2015. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!