Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek van kedve véleményt...

Kinek van kedve véleményt nyilvánítani rólam? 18L

Figyelt kérdés

Nemsokára egy fontos fotózásom lesz, ami ugye nem mindig jön el az ember életében, sőt sokaknak egyszeri alkalom. Namármost, szeretném a legjobb formám kihozni magamból, úgyis ezután ezeket a képeket fogom a legtöbbször használni.


Mivel én nem tudok reális képet alkotni magamról, arra gondoltam,hogy hátha vannak itt olyanok, akiknek lenne rá idejük,és szívesen elmondanák a véleményüket,hogy szerintük hullámosan vagy egyenesen áll jobban a hajam?


Az egyenes a természetes hajam, ugyanakkor szeretem a hullámosat, mivel nem annyira lapos tőle és egyhangú a fejem.

Nem tudom,hogyan menjek majd....


Kinek küldhetek képet privátban? Az kérem dobjon nekem egy PRIVÁT üzenetet a helység nevével, ahol lakik. Nem szívesen botlanék ismerősbe.


Kíváncsi vagyok ki hogyan látja! :)


2015. okt. 19. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Nekem annyi avéleményem,hogy gratulálok,és őszintén kívánom.hogy ettől nagyobb problémád ne legyen az életben!
2015. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarod, küldöd. Ne bohóckodjunk már ezzel a lakásos marhasággal.
2015. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi ezeket a véleményeket is, csak kár,hogy nem válasz a kérdésemre.

Kérlek,ha nem tudsz arra felelni,akkor ne töltsd itt a helyet feleslegesen.

2015. okt. 19. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!