Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok nekem, ha...

Mit tanácsolnátok nekem, ha szőrös a karom?

Figyelt kérdés

Szőrös a karom. Mármint nem olyan dúrván, de nem olyan kis pihék mint a legtöbb lánynak. Engem különösebben nem zavar, csak az, hogy már páran beszóltak nekem miatta.

Elmondtam anyukámnak, de ő azt mondta, hogy ne foglalkozzak másokkal, és nem akarja engedni, hogy leszedjem.

De ha mégis megcsinálom,nem tudom, hogy milyen eszközzel érdemes (gyanta, borotva, krém, epilátor..)

Köszi előre is a válaszokat:) 15/L


2015. okt. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
én epilálom-eleinte k***ára fájt,de már úgy hozzászoktam,hogy nem vészes.2 hétig sima marad,és nem szúrósan nő vissza,mint pl borotválás után
2015. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan durva, akkor ne szőrtelenítsd, mert utána sok gond lesz vele.

Borotvától borostás lesz, az nagyon gáz.

Krém nagyon egészségtelen.

Epilátor fájdalmas és nem is túl gyors.

Ha ragaszkodsz hozzá, akkor kozmetikus és gyanta.

Aki beszólt, ez meg bunkó. Egyébként mindig lesz olyan, amiért majd valaki kritizál. Akkor mindent megváltoztatsz magadon? Nem akarj másoknak minden áron megfelelni.

2015. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En borotvaltam, de kipattogott a kezem tole, szoval maradt az epilalas. Nagyon faj, de ez van.
2015. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Tudom, hogy nem kéne ennyire adnom mások véleményére, csak hát mindenhol az megy, hogy de undiiii, ha egy lánynak nem baba-popsi karja van. Akkor meg én is rosszul érzem magam...

2015. okt. 27. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Az azért oké, hogy nem kell minden beszólásra bonyolult változtatásokat kezdeni magunkon, de mondjuk egy kar szőrtelenítés nem akkora dolog. És amelyik lányt nem szekíroztak ezzel, az nem érti, mennyire megalázó. Sajnos én is meg vagyok áldva a sűrű fekete hajamhoz járó hasonló szőrzettel.


Én kozmetikusnál kezdtem gyantával, utóbb átálltam az epilátorra. A jó hír, hogy egész gyorsan kiritkult tőle, szóval mostmár 10 perc alatt végigfutok a két karomon. Nem olyan hosszadalmas ezt heti egyszer eljátszani. Szóval én ezt tanácsolnám neked is.

Attól, hogy elkezded szőrteleníteni, semmi problémád nem lesz. Ha nincs rá időd egyszer-egyszer, még akkor is kevesebb és kevésbé feltűnő lesz, mint előtte. (Csak ne borotváld, attól tüsi lesz nagyon...)

2015. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért foglalkozol ezzel, legalább az idióták elkerülnek, kiszűröd őket. Aki értelmes azt meg nem érdekli hogy kinek milyen szőr van a karján, annyira lényegtelen dolog.
2015. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyanta a legjobb! :)
2015. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, akkor gyanta vagy epilátor. Én is epilátort használok már egy éve, és feltűnően kevesebb szőr lett a karomon. :) szóval ezt tudom ajánlani :)
2015. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!