Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lát más szépnek én meg...

Miért lát más szépnek én meg csunyanak magam?

Figyelt kérdés
mások mindig mondjak amikor mondom h csunya vagyok h milyen bolond vagyok meg hulye meg ilyesmi es h tok szep vagyok (fiuk és lányok is) képeken tényleg jol nezek ki de amikor belenézek a tukorbe nem tetszem magamnak zavarnak az aprobb dolgok pl.van egy kis felesleg rajtam vékony szalu a hajam,karikasak a szemeim,turcsi orrom vann stb. tudnam meg sorolni mi nem tetszik magamon,tolem sokkal szebb lanyokat latok es en naluk sokkal rosszabul nezek ki es nem ertem mert mondjak ram h "szep" amikor szerintem tok ronda vagyok. Mas is van igy ezzel? 19/l
2015. okt. 28. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kishitűség. Ennyi! 19 évesen már ki kellett volna nőni belőle. Mindenesetre ki fogod ezt nőni, ha megkésve is, ne aggódj. Továbbá a szép az egy relatív jelző, tehát mindenkinek más tetszik.
2015. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mert te a tükörbe nézve a hibáidat bámulod, nem azt hogy valójában milyen vagy. Amíg ezt teszed nem is fogod szépnek látni magad. Az apró hibáktól senki nem lesz csúnya, jó esetben egyszer te is rájössz erre. Amúgy meg mások előtt sose mondj magadra olyat hogy "csúnya vagyok" és hasonlók, mert iszonyat gyerekes és egyértelmű hogy azt várod hogy dicsérni kezdjenek.
2015. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!