Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik fülpiercing szúrás fáj...

Melyik fülpiercing szúrás fáj jobban, a tragus vagy a forward helix?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez függ attól, hogy milyen a fájdalomküszöböd. de szerintem a tragus
2015. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én csak a tragusról tudok nyilatkozni. Nekem érzéstelenítőt adtak, mondván így nem ficánkolok.:D Az érzéstelenítőből kettőt kaptam, az első kibírható volt, a másodikat szinte meg se éreztem. Utána a szúrásnál semmit nem éreztem. Miután kész lett, kicsit szédültem, de egy darab szőlőcukor és két korty víz után teljesen rendben voltam. Ma van harmadik napja hogy kiszurattam, és eddig az utókezelést betartva semmi baja nincs. Nem is fájt, néha viszont olyan mintha nyomódna, de egyáltalán nem vészes, kibírható. Alacsony fájdalom tűrő küszöböm ellenére, semmi gondom nincs vele. Nekem nagyon tetszik és csak ajánlani tudom.;)
2016. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!