Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Először is a lányok véleményér...

Először is a lányok véleményére vagyok kíváncsi, úgy veszem észre hogy a mai 16-20 csajok mindenben ugyan azt a stílust követi mindenben és majmolják egymást, hosszú, göndör haj stb. ez mért van így?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Göndör???

99 %-uk 7/24 vasalja a haját...

2015. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen. A haj általában a legtöbb lánynál (nálam is:D) hosszú, sima barna vagy szőke haj. Nem tudom, nekem mondjuk tetszik a rövid haj is, csak speciel nekem nem.állna jól, de valakik meg azt gondolják hogy a röbid haj nem túl lányos, meg nem olyan 'szexi'.

Öltözködès meg hát.. Ugye a legtöbb embernèl a legfontosabb a márka. Meg hogy mindig vadiúj legyen. Az ilyen korú lányok szeretnek kicsit 'versenygeni', azaz hogy ha xy-nak lett egy új cipője, akkor mondjuk nekem is kell, mert milyen jól nèz ki, ès követni kell a divatot.

Igazából szemèly szerint èn ezt egy kicsit hülyesègnek tartom, mert most nem mindegy hogy milyen ruha van a másik emberen? Mindenki foglalkozzon magával, ès olyan stílust alakítson ki ami leginkább rá jellemző. Mondjuk ez nálam általában egy egyszerű farmer plusz póló kombó:D

16/L

2015. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám,hogy azért,mert aki másmilyen,azt kiutálják,de már abból a bizonyos "másmilyenből" is kész tömeg van,akik meg a "divatosakat" utálják ki...mindenki utál mindenkit,csak én mondjuk sosem értettem,hogy miért ennyire mérvadó a külső?Mármint természetesen egy ember adjon magára,de ez nem kell abban megnyilvánuljon,hogy márkás ruhában feszít,és minden nap frissen vasalt hajjal grasszál az utcán,hanem az alapvető higiéniai dolgok,meg azért nem árt,ha nem a zoknit szandállal típus.De még ha az is,mi értelme van az öltözködés miatt ellenségeskedni?Az ilyen egymást követő emberek vagy gyávák vagy nincs egyéniségük.Véleményem szerint mindenki hordjon amit akar,ha egy kukás zsákot akar magára húzni,mert úgy érzi jól magát,akkor tegye meg.Úgyis mindig lesz olyan,aki majmol és olyan,aki utál.

Bocsi,kicsit eltértem az alap témától.:D

Visszakanyarodva a kérdésedhez,mint fentebb írtam,vagy a gyávaság,vagy az egyéniség hiánya okozza ezt a jelenséget.Sokan nem mernek úgy öltözni,ahogy szívük szerint tennék,mert akkor céltáblájává válnának azoknak,akik a közösséghez tartoznak.És ez a legfurább,hogy konkrét közösségek alakulnak,ahol mindig van egy dresscode,és aki nem a partihoz öltözik,az nem lesz beengedve.Ellenben piszkálódás,csúfolódás jár neki.Épp ezért szerencsétlenek inkább beolvadnak az átlagba,minthogy kifejezzék önmagukat.A másik véglet a kedvencem,az egyéniség nélküliek,akik egyenesen menőnek és istennek hiszik magukat,amiért érforsz lapul a szekrényben.Ők azok,akik egyébként teljesen elveszettek,de ez a stílushullám esélyt adott nekik arra,hogy megvezessék az arra hajlamosakat és uralkodjanak felettük.Mert a másik legijesztőbb dolog,hogy vannak vezéregyéniségek,akik annyira egyedinek és menőnek képzelik magukat,hogy az arra vevőkkel is elhitetik ezt.

A másik gond az,hogy a fiúknak ebben a korosztályban többségében még mindig ez a stílus jön be,így sok lány képes meghazudtolni önmagát,csakhogy felhívja magára ezeknek a srácoknak a figyelmét.

Nameg a pénz.Ha körülnézel,meglátod,hogy a világ egyre materiálisabb,és minél jobban anyagiasodik a világ,úgy igyekszik felvenni vele a versenyt a benne élők.

Aztán ott a média.Ami egyre nagyobb felületen csak szenny,és valótlan képeket közvetít.A befolyásolhatóak pedig úgy isszák,mint a csapvizet.Sokan úgy érzik,ha már nem vehetik fel a versenyt a médiából sugárzott nőideállal,akkor olyanná válnak,ami a legközelebb áll hozzá:átlagossá.Tömeggé,ha úgy tetszik.

Rengeteg kiváltó ok szerepelhet még,mindünknek van egy teóriája,de sosem lehet teljesen visszavezetni.Az ideálok az evolúcióval együtt változtak.

Minden kornak megvolt a maga ideálja,mind szépségben,mind divatban,úgy tűnik,a mi korunké ez.

2015. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló válaszoló nagyon jól leírta, én már semmit nem tudok hozzáfűzni, azon kívül, hogy egyet értek vele. Én mindig csak röhögök magamban egyet, amikor meglátok egy ilyen klónt, akiről sugárzik, hogy görcsösen menő akar lenni, és majmolja a divatot.
2015. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem hogy a mostani fiatal lányok miért vannak úgy oda azért a Justin Bieberért?lehet hogy sok a pénze meg az annyának köszönheti hogy most hol tart de emberileg egy nagy nulla...
2015. nov. 4. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismertségi körömben senki nincs oda Justin Bieberért.
2015. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jesszus. az az ember jóval az értelmiségi szint alatt van. és amúgy nekem sincs a baráti körömben olyan aki bírná:D
2015. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még az a szerencse, de ne is legyen...
2015. nov. 4. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!