Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti is borotváljátok a...

Lányok, ti is borotváljátok a kezeteken, combotokon a szőrt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2015. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Kézen nem. Lábszárat addig amíg szükséges
2015. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kezemet epillálom, combokat télen gyantáztatom nyáron borotválom.
2015. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
persze a combomon is milyen már ha a pasid simogatja a lábad aztán egyszer csak szőrös a sima után..? elég gáz szerintem én a kezemet is de nem borotvával gyantával, jó lenne ha nem kéne de hosszú aa szőröm
2015. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én a teljes lábam,combom borotválom,mert sajna nagyon szőrös. A karom úgyszintén.
2015. nov. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem tudom miért csak annak a válasza hasznos, aki szőrtelenít kezén lábán. Arra még nem gondolt senki, hogy nem minden nőnek szükséges ott szőrteleníteni, mert esetleg ha van is neki, akkor annyira kevés, vagy alig látható, hogy nincs szükség ott szőrteleníteni? Merthogy én azért nem szőrtelenítem a kezem és a combom, mert nincs rá szükségem!:)
2015. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!