Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felvennétek rövidnadrágot,...

Felvennétek rövidnadrágot, vagy miniszoknyát, ha pl. a combotokon hátul lenne egy kis narancsbőr?

Figyelt kérdés
Az enyémen van, de amúgy vékony vagyok, 169 cm és 51 kg. Jók lennének a lábaim (mások szerint), viszont annyira feszélyez az a kis narancsbőr is, ami főleg akkor látszik, ha rásüt a nap, hogy szinte sosem hordok térdnél rövidebb szoknyát, rövidgatyát meg egyáltalán nem. A család szerint hülye vagyok, viszont én úgy érzem, hogy biztos mindenki egyből a narancsbőrös combomat nézi, ha megnéz, és undorodik tőlem...
2012. máj. 11. 10:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert kilógna a szoknyából a harmadik lábam.
2012. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Mellesleg engemet meg a szőr feszélyez, nyáron meg a benne rohangáló bogarak.
2012. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire bőszen írogatsz, akkor férfiként írd meg a véleményed arról, hogy mit gondolsz, amikor egy csinos lányt meglátsz miniben, akinek a fent leírt problémája van!
2012. máj. 11. 10:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Én simán felvennék! Szerintem csak te magyarázod be magadnak, hogy narancsbőr, mert ha rásüt a nap nincs olyan ember, akinek teljesen sima lenne a lába (photoshop nélkül). Nekem nincs narancsbőröm, de nagy fényben nem 100%-osan egyenletes a bőröm, ez természetes és persze felveszek rövid szoknyát és nadrágot, elvégre 50 évesen majd úgyse tehetem meg.
2012. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy már a próbafülkében lemondok a rövid darabokról, mert amikor meglátom magam abban a mesterséges megvilágításban, akkor meg olyan, mintha mindenhol lenne narancsbőr... úgy utálom magam miatta, pedig próbálnak rábeszélni, de nem megy.

Tegnap rávettem magam, és egy combközépig érő szoknyát húztam... hát alig vártam, hogy hazaérjek, úgy éreztem, hogy mindenki a lábaimat nézi...

2012. máj. 11. 10:50
 6/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha őket nem zavarja, akkor minket "közönséges halandókat" se kellene:

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Itt nem az a gond hogy milyen a bőröd hanem hogy te rosszul érzed magad rövid szoknyában.Szerintem akkor ne erőltesd ,nem éri meg hogy egész nap fobiáid legyenek hogy mindenki néz.Pedig lehet tényleg nézik hogy jó a lábad a rövid szoknya vonzza a tekintetet
2012. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 csokissüti002976 ***** válasza:
Vegyél alá cicanacit, vagy harisnyát. Én is úgy szoktam.
2012. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Shai-Hulud ***** válasza:
39%

Nem, SEMMILYEN körülmények közt nem vennék fel miniszoknyát!

20/F

2012. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

a próbafülkében olyan világítás van, hogy én is el szoktam rémülni.


Ha amúgy jó a lábad, vedd fel szerintem a rövidet. Nem nézi mindenki a narancsbőrt, szerintem észre sem lehet venni, csak közelről.

2012. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!