Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden fotón ocsmánynak látom magam, teljesen más mint a tükörben. A tükör, vagy a digitális fotó adja jobban vissza az "eredeti" látványt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem jó a fényképarcod, nem vagy fotogén
2010. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na, erre énis kíváncsi lennék! :D

Bár szerintem ez nem azt jelenti (minden esetben) hogy nem vagy fotogén, hanem a legjobbat szeretnéd kihozni magadból, és sosem látod szépnek magad. Nálam legalábbis ez van. :D Szóval mások szemszögéből az tuti "szép, jó" kép lesz:))

2010. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
ez velem is így van de szerintem azért mert ha fényképeznek mindig zavarba jövök és pofákat vágok:)ennél már csak a hangomat utálom visszahallani
2010. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
_jobban visszahallani
2010. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Velem is ez van, pedig nem vagyok ronda lány. Tükörben tetszem magamnak, de képeken soha. Szerintem a többiek is azt látják, amilyen a tükörben vagy, hisz az nincs "eltorzítva" és nem lehet helytelen profil sem.
2010. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

.én meg a kisfiamon látom, hogy életben sokkal szebb, mint akár a tükörben. Ez hogy lehet?


A fotónál nagyon sokat számít a fotó készítője, milyen pillanatot kap el, vagy hogyan állít be, még az is, milyen szögből készíti a képet.

2010. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én pont fordítva vagyok a fényképeken jobban nézek ki mint tükör ill. élöben.
2010. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudjátok, mások olyannak látnak amilyenek a fényképen vagytok. Keressetek magatokról 5 képet, legyen közve ami jól sikerült, és olyan ami szerinted kevésbé (persze ne amiatt ne tetszen, mert grimaszos vagy ilyesmi, hanem "rendes", átlagos kép) és egy barátot kérdezztek meg, hogy "Szerinted melyik képen vagyok leginkább (pl) Timis?" és fogadni merek, hogy olyat választ amit te a nemszeretem darabok közé tettél volna magadtól. Én fotogén vagyok, ami csak annyit jelent hogy könnyű olyan képet csinálni rólam amin szebb vagyok mint az életben. És ez végülis mire is jó? Semmire, főleg hogy azt mondják, hogy jó kis kép, de mintha nem is te lennél. Hát kössz :D Értitek?
2010. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, remélem a fotó torzít, mert ha tényleg úgy nézek ki élőben mint a képeken, akkor zsákot húzok a fejemre.
2010. márc. 19. 20:21
 10/10 gratulalokhulyevagy válasza:
A fotó az eredeti, a tükörben látott kép torz, mivel minden nap látod magad, hozzászoksz a látványhoz. Persze van előnytelen fotó, meg a nagylátószögű optikák torzítanak, de alapvetően objektívebb képet adnak, mint a látásod.
2012. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!