Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti általában mennyi pénzt...

Ti általában mennyi pénzt szoktatok költeni szépség ápolásra?

Figyelt kérdés
Ti általában mennyi pénzt szoktatok költeni szépség ápolásra? Szoktatok külföldi oldalakról pl: krémeket rendelni? Mennyi időt szántok egy nap magatokra, és ilyenkor mit csináltok?

2015. nov. 12. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem rendelek semmit, bemegyek a drogeriaba és megveszem

bb krémet, pudert, korrektort, szemoldokport, szemceruzat es szempillaspiralt hasznalok minden nap (drogérias viszonylatban a jobb márkákat) ezenkívül hidratáló kremet hasznalok és dermofil pasztat pattanásokra.

rendszeresen koromlakkozok, ebbol is a minőségibb dolgokat szeretem. a gél lakkot nem kedveltem, de volt az is

a hajamat sötét barnara festem. olajos hajpakolast szoktam használni.

még batiste száraz sampont alkalmanként használok

van hogy nem veszek semmit egész hónapban, de van hogy tíz ezres nagysagrendben veszek termékeket.

ajakapolokat is szeretem, most carmexet hasznalok

2015. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változó, hogy mennyit költök.


Ha megyek fodrászhoz is, akkor 10-12 ezret mondanék.


3500-4000 Ft a kozmetikus havonta (szemöldökszedés, gyanta)

3000-3500 Ft a körmös (gél lakk)

3500 Ft a fodrász


Kozmetikushoz és körmöshöz havonta járok, fodrászhoz 2-3 havonta.


BB krémet és szemhéjalapozót netről rendelek, mert egy olyan márka vált be, ami itthon kb. 4* annyiba kerül, mintha netről venném.

Szempillaspirál (NYC) drogériás, a pirosítóim, szemhéjpúdereim, szemhéjtusom többsége szintén. Az ecseteimet szintén netről szereztem be, töredék áron.


Arckrémeket az YvesRocherban szoktam venni, sampont a herbáriában.


Változó, hogy egy nap mennyi időt szánok magamra, ha a reggeli sminkés számít, akkor egy nap 30-90 perc közé saccolnám az időt. (Ebbe már benne van a fürdés, hajmosás, szárítás, smink is)

2015. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát általában 2-3 ezer forint havonta, de ugye ha valamit megveszek az sokáig elég.

Viszont most rákattantam a koreai termékekre (Ebay), amik kissé borsosak, de imádom őket, és szerintem idővel a szépségápolási cuccam 3/4-ét ezek fogják kitenni.

2015. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!