Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell azt beállítani,...

Hogy kell azt beállítani, hogy az AVON koordinátor ne lássa, hogy mennyiért rendel a tanácsadónő?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok AVON tanácsadónő és a koordinátorom minden hónapban hívogat, hogy próbáljak meg több embert szerezni, több katalógust rendeljek stb. Már az agyamra megy.

2015. nov. 13. 09:24
 1/5 bithorlo ***** válasza:
Nem lehet. Szólj neki, vagy ne vedd fel.
2015. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ez Téged miért zavar? Ennyi van és kész
2015. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ennek örülnöd kéne , ezek szerint foglalkozik veled és szeretné ha fejlődnél. Azt ugye tudod hogy csapatban dolgoztok? A csapatnak van egy limte amit valószínű h szeretne megtartani , ezért próbál neked segíteni.
2015. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is koordinátor vagyok.

Azt nem tudod beállítani. De gondolj bele, te az ő csapatába tartozol és neki minden hónapban teljesítenie kell bizonyos csapatforgalmat azért is hogy egyáltalán koordinátor maradhasson. Ha nem látná a tanácsadónői megrendeléseit hogyan is ellenőrizhetné épp mennyi rendelésnél tart a csapata az adott hónapban?!

Annak meg hogy ezért hívogat téged 2 okát látom, de persze lehet más is a helyzet de én most magamból indulok ki! Vagy keveset rendelnek a csapatában lévő emberek és veszélyben a koordinátorsága, ez nálam is probléma volt nagyon sokáig. Vagy látja rajtad hogy többre lennél képes és így akarna motiválni, bár én tuti nem így csinálnám. :)

2015. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Timi179 ***** válasza:

Kedves Koordinátorok! Először is nem gondolnám, hogy a tanácsadónőinknek ki kellene adni a munkánk minden részletét és azt éreztetni a tanácsadónővel hogy rendeljen minél többet, hiszen mi ezután kapjuk a fizetésünket!!!

Kedves Kérdező!

Beszélj kérlek a koordinátoroddal a problémádról, kérd meg hogy ne "piszkáljon" ha ezt annak érzed!

abban biztos vagyok, hogy segítő szándékkal is hív, és ez is a dolga, hogy tudjon bármiben segíteni! És ne feledd: ahány katalógus annyi vevő, több katalógus több forgalom, több forgalom több árengedmény :-)

2015. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!