Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Avon koordinátornak...

Egy Avon koordinátornak mennyi idő múlva kell másik koordinátort "szereznie" maga mellé?

Figyelt kérdés
Ha nem tud, akkor visszaminősitik tanácsadónővé?
2012. febr. 7. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A koordinátor attól koordinátor, hogy van tanácsadói csapata. Ez áll tanácsadókból, idővel pedig koordinátorokból is. Szerintem még mindig nincs időkorlát, de neked is az a jobb, ha minél előbb sikerül kiskoordinátort kinevezned. :)
2012. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én most lesz egy éve, hogy koordinátor vagyok, sajnos még nincsen kis koordinátorom. Emiatt nekem még nem volt baj ebből. A csapatot növelni kell tanácsadókkal és akkor nincsen semmi gond.
2012. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én koordinátor vagyok, 4. kampányomra indítottam is a kiskoordinátort, így alakult, de olyan, hogy "kell" nincs itt. Ha benne vagy a Villám Start programban, akkor a 12. kampányodra 3-at kellene, hogy megkapd a plusz bónuszt.
2012. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!