Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek Avon tanácsadó?...

Hogyan lehetek Avon tanácsadó? (pár kérdés lent) 👇

Figyelt kérdés

Még csak 15 vagyok és így anyukám nevén lesz!

Ez kerül nekem költségbe? (Nincs sok pénzem) Csak magamnak akarom csinálni! És,kell a katalógusért fizetni? Nem kell mennem sehova ez miatt? És,ha nem rendelek gyakran,1-2 hónapban? Hol kell le adni a rendelést? (A többit privátban)



2015. nov. 14. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Mi a frásznak lennél, ha nem akarsz rendelni csak nagy ritkán? Így nem éri meg egyáltalán. Akkor éri meg ha több tízezreket költesz havonta. Illetve akkor sem mert a pocsék Avon minőségért inkább az Avon kéne hogy fizessen nekünk... tele van káros anyagokkal minden termékük és állatokon tesztelnek undorító módon, ne támogasd ezt. Sokkal jobb termékeket vehetsz bármelyik drogériában, bioboltban.
2015. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Megérkeztek az emojik, nézzétek!! 👆👆👆👆
2015. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező!

Hol laksz? Ha tudok szívesen segítek neked. :)

Nincs se belépési díj és kötelezően sem kell rendelni semmit se, tehát plusz pénzedbe sem kerül. Egy katalógust kapsz a rendeléseddel, tehát ha csak magadnak akarsz rendelni az bőven elég. Rendelést leadni legegyszerűbben online tudsz.

Örülök hogy az Avonnal kapcsolatban ismét szóba kerültek az állatkísérletek, nem értem miért kell ezt terjeszteni hisz az Avon az elsők között szüntette meg az állatkísérleteket!

2015. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!