Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rook piercingről vélemény?...

Rook piercingről vélemény? Információ?

Figyelt kérdés
Rook piercing hallotta, hogy nagyon fájdalmas viszont tudja valaki, hogy a Westendben mennyibe kerül?

2015. nov. 16. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fent van a honlapjukon, te drága lélek. [link]
2015. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen láttam csak náluk csináltattam és nem is ennyibe került a tragusom.

Gondolkozom a fájdalom miatt még. Bár a köldökpiercingnél csak nem fájósabb??

2015. nov. 16. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A fájdalmat túl lehet élni, és máshogy fáj, mint a köldök szúrása. Gyógyulási idő hosszabb (porcos ékszer), kb. 3-5 hónap minimum.

Westend ára valójában annyi, mint amit ott az első válaszadó linkelt, 7.000 Ft. Náluk szokott lenni akció, olyankor lehet olcsóbb is.

Westendet meg ilyen téren érdemesebb kerülni. Nem a higiénia miatt, hanem a minőség miatt(plázabolt, tehát drága az üzlethelyiség, evidens tömegre mennek, nem a minőségre, sokszor a rendes kezelést sem tudják elmondani, illetve félretájékoztatnak...ezekből kiindulóan sokszor enyhén ferde testékszereket csinálnak). Az árak általában 3.000-nél kezdődnek mindenhol egészen 30-40 ezer Ft-ig. (Ékszer és típus függő)

Sok szeretettel ajánlom Skriba Mártit (Invictus), de még sorolhatnék jó piercereket.

Rook ára klasszikusan 5-6.000 Ft.

Személyes véleményem róla az, hogy tetszik, viszont nagyon nagy fülben vagy nagyon elálló fülben nem mutat jól. Akinek nagyon mély a felső fülíve, annak pedig nem látszik, tehát sok értelme nincs. Viszont mivel csak porcban van, így ha rendesen meggyógyul, akkor marad helye, ami persze akkor nem látszik, ha maga az ékszer se látszik.

Remélem segítettem, kérdésed lenne, tedd privátban.

2015. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Megcsináltattam. 5ezer volt és figyelmet volt a férfi. Mondjuk velem ő mindig figyelmes volt akárhányszor mentem vissza és ahogy láttam másokkal is és nem sietett nagyon ha sokan voltak sem...alapos szerintem.

Fájt de kibírható volt pedig én nem nagyon bírom a fájdalmakat. Ugyan olyan volt mint egy Tragus például.

A fülem állítólag nagyon szép és formás úgyhogy mutatós de nem áll ki :)

2015. nov. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!