Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek tinédzse...

Van itt olyan, akinek tinédzserként csúnya volt az arca, de mire felnőtt megszépült? Van még ilyenkor remény? (16/L)

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 20:00
 1/4 anonim válasza:
"Csúnya volt az arca" ez alatt mit értesz? Pattanásos, szeplős???
2015. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az arcberendezésre gondolok, vagy így az egész összhatásra. nem az, hogy pl pattanás, hanem ami úgy tényleg ahogy kinéz az arc
2015. nov. 18. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 20 éves koromig azt hittem irtó ocsmány az arcom, aztán rájöttem hogy nem is így van. Fura. Tinikorban valahogy másképp lát az ember... és főleg magát látja másképp.

De amúgy nyilván még változik valamennyit az arcod, hiszen még fejlődésben vagy és még mindened változik... de hogy mennyit azt nem lehet tudni.

2015. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne aggódjál!!! én most vagyok 23 és sokkal szebb vagyok mint a te korodban! tinikorban felpuffad az orr sok embernél, vagy nem egyszerre arányosan nő az arc többi részéhez viszonyítva, nekem pl hatalmas orrom volt, főleg 13-14 évesen. szerintem általában igaz, hogy vékonyabb lesz az arc, finomodnak a vonások, nőiesebb lesz. lehet, hogy ez az önértékeléssel is összefüggésben van persze, meg ahogy telik az idő jobban ráérzel, hogy mi áll jól (színek, frizura, smink stb). persze lehet, hogy ez sem igaz mindenkire, de én egyértelműen szebb vagyok.
2015. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!