Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg sokat fog változni az...

Tényleg sokat fog változni az arcom felnőtt koromra?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és jelen állapotban elég csúnyának látom magam.Igazából már nem tudom mit tudnék változtatni.edzek,de az arcom pufi.Olyanokat kérdeznék akik vagy ismernek olyat aki tiniként csúnya volt de aztán felnőttként szép lett.

2015. okt. 25. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ezt a magadat csúnyának látod szöveget hagyjuk már, a tinik 99%-a ezen sípol. Felnőtt korára sokaknek változik az arca, azt senki nem fogja megmondani neked, hogy nálad ez előnyödre vagy hátráynodra fog alakulni.
2015. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az én családomban kb senki nem változott meg arcilag. én 23 évesen ugyan úgy nézek ki mint 10 éves kori fotómon, max felnőttesebben(de 16 óta tuti nem változtam).
2015. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha picit duci vagy és emiatt pufibb az arcod fogyásnál az arcod is fog változni de alapból változhat valamit. De én elmondom neked hogy ne akarj csontsovány lenni mert az arcod is összefog esni, és bár lehet neked tetszeni fog akkor elmondom neked hogy igazán szép nem leszel. Na most én 23 éves vagyok 3 évvel ezelőtt nagy golyó fejem volt jó nagy tokával, lefogytam 30 kilót és az arcom is eszméletlen sokat változott az arcom picit beesett de nem fogytam még le teljesen jelenleg tartom a súlyomat inkább de sokan mondják hogy így nézek ki jól és magam is elfogadom ilyennek.


De azt elmondom neked hogy ismerek egy nőt aki régen terhesség előtt sem volt egy nádszál vékony, és utána picit meghízott. Elmesélte nekem hogy ő nagyon fogyókúrázott és nagyon lefogyott ám. Alapvetően szép a bőre de picit megvan neki ereszkedve mert mutatta a hasát milyen, a lábai vékonyak de formásak mert inkább némi erősítésre megy rá 2-3 naponta jár edzeni meg 2 hetente hétvégén túrázni jár a férjével. Mesélte nekem hogy pufi arccal fiatalos volt, szép, de amikor lefogyott az arca nagyon vékony lett és beesett neki. Imád enni a mai napig és tesz azért ne hízzon vissza de nagyon bánja mert jóval ráncosabb lett az arca ha nem sminkeli magát borzasztóan néz ki. Nem iszik, nem dohányzik de bánja hogy anno ennyire le akart fogyni. A régi képeit mutatta amikor még 36 éves volt és ducibb hát akkor egy igazi nagyon csinos nőt láttam a képen amin nem hittem el de ő volt.


Szóval nagyon ne akarj változtatni mert az arcod 25 éves korodig még változhat valamit. Van egy lány ismerősöm akinek nagyon vékony hosszúkás, keskeny arca volt, egy igazi szörnynek csúfolták szegénykét mellesleg ultra vékony is volt. De picit meghízott egészségesen plusz sportolt hát most igen sokat változott az arca elég szép lány lett belőle és elég nehezen ismertem is meg.

2015. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, aki tiniként csúnya, az sajna felnőttként is az.

Viszont aki gyerekként csúnya, az tiniként és felnőttként általában szép. A szép gyerekek pedig idősebb korukban elég csúnyácskák lesznek általában szerintem.

2015. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez sajnos tényleg igaz.

16 év után már nem fog megváltozni az arc. Ne várd a csodát. Nekem se változott, gyerekkorom óta se előnyömre. 3 éve pont megkérdeztem itt ugyanezt. A csont max. Plasztikai műtéttel változik, az évekkel nem.

2015. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó kettőnek üzenem hogy ez nem igaz. :D Én 14-16 éves koromban marha randa voltam aztán most meg megszépültem.
2015. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek, hogy minden tini csúnyának látja magát, tapasztaltam. :D Én szerintem gyerekként cuki voltam, 10-15 éves koromig megcsúnyultam aztán elkezdtem fejlődni és most 20 évesen átlagosnak tartom magam. De már nem érdekel az, hogy másokhoz hasonlítgassam magam inkább magamnak szeretnék tetszeni. :D Neked is ezt javaslom.
2015. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen más az arcom, mint 16 évesen. Akkor elég esetlenül nézte m ki, meg igazából az volt a baj, hogy még nem találtam meg a stílusomat, nem ismertem eléggé önmagam. Akkor a kutya nem nézett volna felém.Szóval ne aggódj, az évekkel egyre jobb lesz minden.
2015. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lemerem fogadni,hogy nem vagy csúnya!

A puffis arcú lányok általában szépek,aranyosak! :) Ne tarsd magad csúnyának,mert csak attól roszabb!

2015. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na végül mi lett???
2023. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!