Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » "Bajusz" eltüntetés ötletek?

"Bajusz" eltüntetés ötletek?

Figyelt kérdés
Sziaszok! Mint a lányok többségének (gondolom), nekem is meg van az az ici-pici "lányos bajuszom", ami nem látszik, de engem nagyon zavar. Csipesszel nem szeretném kiszedegetni, gyantám nincs itthon. Tudnátok valamit ajánlani, hogy hogyan tüntessem el gyorsan és hatékonyan? Ti hogy szoktátok? Köszi a válaszokat!

2015. nov. 19. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:

én semmit nem csinálok vele, nem látszik (jó, persze nagyon közelről igen, de nem zavar)

de ha el akarnám tüntetni, gyantával tenném

szóval szerintem vagy menj el kozmetikushoz vele vagy vegyél gyantát

2015. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi zavar valamin ami nem látszik??

Az a szőr a nap által világosodott, gyengült kis szőr, ha kitéped akkor friss erősebb szőr lesz majd a helyén... tök értelmetlen. Meleggyantával lehet amúgy leszedni legkönnyebben... de ha érzékeny a bőröd akkor ki fog pattogni tőle.

2015. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs más választásod,és nagyon sűrgős akkor csak a csipesz marad.
2015. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!