Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik kozmetikusnál...

Hogyan zajlik kozmetikusnál egy intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Gyantázásra gondolok.

Minden kozmetikus vállal teljes intim szőrtelenítést? (nem csak bikinivonal)

Nem ciki hogy idegen előtt vagy félmeztelenül?

Nektek milyen szokott lenni?

írnátok tapasztalatokat?

előre is köszönöm



2015. nov. 21. 17:50
 1/4 anonim válasza:
49%
Menne a rossebb bárkihez is mutogatni h mi van a két lábam közt. Létezik borotva, epillátor, stb, melyel otthon meglehet csinálni. Sőt a tükör is segit ha nagyon kell. De meg majd még erre is pénzt adok ki h szőrtelenítsék a pi..ámat helyettem.. Már boccs xd
2015. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikusfuggo, a kozmetikus nyilvan mar latott ilyet ugyhogy nem fogja nezegetni. Ami azt illeti en mar mindkettot probaltam, kozmetikust es otthonit is, ilyen szempontbol egy epilator, hideg vagy akar meleg gyanta ugyan olyan szep eredmenyt er el, ha cikinek tartod erdemes beszerezni pl egy epilatort, hpsszutavon olcsobb is
2015. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első kicsit "kellemetlen" volt (értsd: szégyenlős voltam) de én kb 10 éves epillálás után tértem át a gyantázásra (sokkal jobb!!!)

Bizalom meg van, és tudván ez a szakmája nem érzem már kellemetlenül magam. Az első alkalom baromira fájt, de csak egy másodpercig. Kb az egész teljes fazongyanta kb 10 - 15 perc. 3-4 hetente kell csak menni. És sokkal de sokkal gyengébb a szőröm mint epillálástól. Szóval én ajánlom. ;)

2015. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. dec. 19. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!