Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni. Akkor most...

Nem tudok dönteni. Akkor most melyik legyen? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16. születésnapomra piercinget szeretnék. Kettő jöhet szóba. Az orr vagy a monroe piercing. Szívem szerint az orrpiercinget választanám csak az a problémám, hogy elég nagy az orrom :D és azt hallottam, hogy nagy orrba nem igazán szép. :)



#piercing #orrpiercing #monroepiercing
2015. nov. 29. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen különböző benyomást kelt az emberről mindkettő.

A monroe piercing sokkal nőiesebb, kicsit ,,díváskodó", azt akkor csináltasd, ha tényleg ilyen nagyvilági nőnek látod magad, az öltözködésed is nőies, feltűnő, stb.

Az orr, ha karika akkor vagány, keményebb csajnak való, ha csak egy pötty, az meg teljesen egyszerű, nem magamutogató, de mégis szexi, bájos lánykáknak.

2015. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A monroe olyan, mint egy pattanás, vagy szemölcs. Inkább az orr
2015. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is orr.. de miért muszáj mindenáron pc?
2015. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy mindenáron akarok...csak nagyon tetszik :) Am a monroe pc tenyleg olyan mint egy pattanás :D
2015. nov. 29. 11:59
 5/5 opened paradise ***** válasza:
A Monroe sokszor pics s,inkább az orr pc-re szavaznék.
2015. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!