Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Automata öv hosszából lehet-e...

Automata öv hosszából lehet-e levágatni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy automata övet, amely kb. 130cm hosszú, viszont nekem az eddigi öveim kb 100cm hosszúak (le lett belőlük vágatva, mert túl hosszúak voltak). Még sosem volt automata övem, nem tudom hogy annak hosszából vajon ugyanolyan egyszerű módon tudnak-e levágni, mint egy "átlagos" öv hosszából?

#öv #automata öv #övhossz
2015. nov. 30. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható, egy fém záróelem van mindkét végén, de azon az oldalon ami a csatnál van, igazából nem kell rá. De szerintem egy kalapács vagy fogó segítségével akár vissza is lehet tenni ezt az elemet. Már ha ugyanolyan övre gondolunk :D.
2015. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Levágatni? Ugyan már, egy perc alatt végzel vele saját kezűleg. A végén a fogas fém záróelemet (vagy ha az nincs, akkor a csatot) felfeszíted, lenyisszantod a felesleget, és összenyomod újra a fémet. Lehet, hogy nehéz hozzáférni a felnyitható részhez, vannak cselesebb csatok, de egy lapos csavarhúzóval garantáltan sikered lesz.
2015. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!