Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok azokról a...

Ti mit gondoltok azokról a szemtelenül fiatal videós lányokról, akik szépségápolási videóblogot vezetnek?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan van rá igény mert ezt látni a megtekintésekből és vannak hasznos szépségpraktikáik is,de magukról a lányokról mit gondoltok?Persze gyönyörűek de nem gondoljátok,hogy pl.15 évesen kinéznek 25-nek?Nem a smink miatt hanem mert nagyon érettek sőt ez nem is kifejezés,a huszonéves csajoknak nincs picit kisebbségi komplexusuk az ilyen lányok miatt? pl: https://www.youtube.com/watch?v=TBWx3RnJ7H8 (azt hiszem ő is 15 körüli) ő pedig hihetetlen koravén: https://www.youtube.com/watch?v=ASue0O7ss7o

2015. dec. 4. 15:47
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Nekem nincs kisebbségi komplexusom, mert más lányok is szépek :D Örülök nekik, de tényleg. Az ő sikerül nem az én bukásom. Másabbak a társadalmi nyomások, manapság nagyon hamar tárgyiasítják és szexualizálják a lányokat, ezért van az, hogy már a 12-13 évesek is elég érettnek néznek ki, 10-15 évvel ezelőtt, mikor én voltam ennyi idős, mi játszottunk valami baromságot az udvaron. Ez aligha a lányok hibája egyébként, ők csak próbálnak beleilleni a társadalmi elvárásokba - majd rájönnek, hogy fölösleges. Egyébként azzal meg semmi gáz nincs, hogy valaki szereti a sminket. 15-16 évesen már szerintem nem gázos, ha valaki sminkeli magát, és ha úgy érzi, hogy ügyes benne, vagy ért a bőrápoláshoz, akármi, akkor felőlem videózzon.
2015. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
27%

Szerintem nekik is ugyanúgy jár a lehetőség, hogy kibontakozzanak, mint egy idősebb videósnak is.

Ráadásul, ha igényesen csinálják, akkor nincs is miről beszélni.:)

2015. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
én irigykedtem mindig is az ilyen lányokra, mert olyan szépek, és sokan szeretik őket :)) de ez nem jelenti azt hogy elítélném őket
2015. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha èrtenek hozzá,valamint lènyegre törő,akkor megnèzem fuggetlenul attól hány èves a videós. de ha 20 percig pofázik valamiről az illető,ráadásul pontatlan,hulyesegeket beszel,akkor bezarom,fuggetlenul attol hány èves
2015. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla én sem ítélem el őket:)
2015. dec. 4. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:

A világosabb hajúnak jó csúnya a szemöldöke.

Nem áll jól neki.

2015. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban megnézve a videókat:

Jajj, egyik csúnyább és idegesítőbb, mint a másik.


A szőke rondábbnál rondább hajakat csinál, majd mikor mutatja a végeredményt olyan lenéző, vagy nem tudom milyen fejet vág, hogy legszívesebben pofon vágnám.


A fekete hasonló.

Olyan az arca, mint valami 12 évesnek. A szemét meg gnóm óriásnak kikencézi. Atyaég.


Van aki tőlük tanul?

Nem csoda hogy így néznek ki mostanában a fiatalok.

25N

2015. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy a szőkének a "cicaszem" kacskaringó sem áll jól a szeme szélén, de ez már meg sem lep.
2015. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én a fiatalabb korosztályból panka's beauty videóit/blogját szeretem.
2015. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Különösebben semmit, mert nem ismerem őket és nem hatnak az életemre, ahogy én sem az övékre. :)


Ha véleményt kell formálnom a dologról, nem tartom túl pozitívnak. Az a baj, hogy 15 éves lányok mutatnak fel 25 éves külsőt, ezért sokan 25 évesként is kezelik őket, pedig erre még nem készültek fel. Amit csinálnak, azzal nincs komolyabb gond, ha egy hobbi marad. Azonban, amint youtubon sikeresek lesznek vagy bármi hasonló, kapnak egy óriási pozitív megerősítést. Az eredmény? Külsőséges és egyszerű emberek lesznek.

Régebben is voltak ilyen lányok, csak youtube nélkül. Az összes ismerősöm, aki ilyen kategóriájú volt, egyszerűen nem tudott tartalmas életet összehozni. Persze, tök jól elvannak, de nem mondanám őket egy komplex és egész személyiségnek. Volt, aki szépségkirálynő lett egy helyi eseményen, volt, aki felszedett valami pénzes pasit, meg olyan is, akit vittek külföldre gondolhatjátok, hogy mire.

2015. dec. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!