Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pink Sugar parfümön rajta van...

Pink Sugar parfümön rajta van a pirospaprika ami a cég logója? Van új csomagolása?

Figyelt kérdés
Vettem egy parfümöt Tezveszen! Pink Sugar-t. Viszont dobozon nincs rajta, az a pirospaprika, ami azt hiszem a cég jele! A csaj azt mondja ez az új csomagolás! Tud valaki erről, bárki aki vett mostanában ilyet tudna segíteni! Azt állítja, hogy már a Döglesz-ben is ezek vannak kint, de napokban nem járok arra! Plíz segítsetek, mert nem tudok reklamálni így! Szerintetek?
2010. márc. 22. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

szija!

mennyibe került?

Én ha jól tudom,akkor a douglasoson rajta van még,multkor rajta volt,de az új csomagolásról semmit sem tudok :/

2010. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem átlettél baszva..milyen új csomagolás?:D egy parfümöt nem szoktak új csomagolásba rakni..
2010. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen?

2010. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ilyen! Ezen sincs rajta a paprika:)Mondjuk ez az újabb változat, szóval akkor lehetséges, hogy eredeti? Egyébként 30 ml és 3400 Ft volt!
2010. márc. 22. 20:45
 5/8 A kérdező kommentje:
14:34 azért szoktak néha változtatni a csomgolásokon, nem csak parfümöknél!
2010. márc. 22. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen akkor lehet eredeti.Ezen már nincs rajta a paprika.
2010. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor semmi ok aggodalomra ha 3400Ft volt...valószinü nem átverés :)
2010. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok,megnéztem a képet...ez is pnik sugar csak ez egy másik fajta változata a pink sugarnak :)

Ne aggódj :)

2010. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!