Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (Számomra) új találmány: a...

(Számomra) új találmány: a pirospaprika por tényleg ennyire segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy mondjuk eddig se volt baj nagyon az emésztésemmel, de most kipróbáltam valami újat.

Nagyon szeretem az őrőlt piros paprikát és amit főzők azt szinte telenyomom vele. Azt vettem észre, hogy a reggeli 1 nagy wc-zés helyett 3-szor (!!) megyek el és durván fogalmazva nem kis adagot teremtek...szóval na.


Szerintetek ez ennyire hatásos lenne? Ennyire jót tesz az emésztésnek. A közérzetem is már jobb lett valamivel.


Ez érdekelne...


2011. okt. 24. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyomornak viszont nem jó.
2011. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most, hogy mondod...

Az idén készítettem a házi vegeta mellett lecsóport is.

Na most tegnap ebből a lecsóporból bőven szórtam a vajaskenyeremre, azóta szinte folyamatosan járok a WC-re.

Hát talán lehet, hogy meg kellene figyelni a dolgot, hátha igaz.

2011. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg minden iylen vérkeringés serkentő gyorsítja az anyagcserét, javítja a fogyókúra hatékonyságát. A cayenne bors, a csípős paprika, a gyömbér, a mustár, a fahéj is...

De a gyomrodnak tényleg nem tesz jót a sok csípős, erre figyelj, mert ugyan a gyomorfekélytől jól le lehet fogyni, csakhát na...

2011. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hm... ezt kipróbálom, nekem mondjuk elég jó az emésztésem. most is a wc-rõl írok. xD Persze nem ülök egész nap a wc-n. :D
2011. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nem látom az összefüggést a gyakori wc használat és a fogyás között. sok testépítő tömegeléskor elég sokszor jár wc-re naponta, éppen híznak hétről hétre (és persze izmosodnak).

másik, hogy ennyi erővel bármelyik hashajtó is fogyást segítő anyag lenne, mert azoktól is (nyilván) gyakrabban kell használni a wc-t.

viszont minden bizonnyal egészséges, intenzív piros színe -> színanyagok miatt.

2011. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem mivele serkent az anyagcserét ezért bizonyos diétákra pozitív hatással lehet és a közhiedelemmel ellentétben az erőspaprika jótékony hatással van a gyomorra

[link]

2013. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!