Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszik a...

Lányok! Nektek tetszik a hosszú haj a fiúkon?

Figyelt kérdés

A barátnőimnek a rövid haj tetszik. De azt nem tudják megmomdani, hogy miért. Miért jobb a rövid, mint a hosszú? Vagy fordítva

14/L


[link]



[link]



[link]


[link]



2015. dec. 9. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%

Alapvetően nem, de képek alapján:

1,2,3-nagyon nem (szinte kizáró ok)

4-esetleg, ha amúgy nagyon megfog a srácban valami.

Szerintem egyszerűen nem férfias az ennyire hosszú haj...erről mindig az jut eszembe hogy biztos kölcsön kérné a balzsamom/hajolajam netán együtt fésülködnénk.

23/L

2015. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
65%
Nekem személy szerint nem tetszik, de ha neked igen akkor ne hagyd, hogy megváltoztassam az ízlést.
2015. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
31%
Az első 3 az azèrt túlzás egy fèrfinak. A 4.mèg okès. Nekem az a lènyeg hogy ne legyen olyan hosszú, de ne is legyen kopasz:D
2015. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 ~OnLány~ ***** válasza:
44%
A 4. még elfogadhatóbb.
2015. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is a rövid tetszik. Nekem az a férfias.
2015. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindegy, hogy kinek mi tetszik?


27 éves vagyok, a férjemnek majdnem derékig ér a haja... tetovált, piercinges. Gépészmérnök.


Világ életemben ki nem állhattam a rövid hajat, hiába ez a kivétel, ez az én ízlésem. Kisfiúsnak, gyerekesnek látszik a szememben.


Más meg a férjemet röhögi ki, én meg az övékét. Na és akkor? Az ízlés nem vitatéma. Ha neked ez tetszik, nem kell beállnod a sorba azért, mert másnak nem.

2015. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

6: Miért kéne kiröhögni valakit, aki nem neked tetszik?

Én nem röhögök ki másokat, mert nem úgy néznek ki, mint ami az én ízlésem.

2015. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7. Szerintem érthető, hogy azokra értettem, akik az én férjemmel így viselkednek. Lehet meglepő, de sok bunkó ember van a világon sajnos, akik ilyen apróságok miatt belekötnek másokba.
2015. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a belinkelt képeken lévő pasik mind nagyon jól néznek ki, a hajuk is, de persze van akihez nem illene ez a haj. Sok pasinak kevés haja van, vagy hamar kopaszodik, nyilván nekik ne legyen hosszú, mert az nagyon előnytelen lenne.
2015. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a hosszú haj. Nem a rövid hajtól lesz valaki férfias, nem csak ezen múlik.
2015. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!