Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm! Hegyesből kockát, de...

Műköröm! Hegyesből kockát, de hogy?

Figyelt kérdés

Holnap megyek töltésre, és most a hegyes körmömből félkockát szeretnék. Viszont ha ebből reszel, az kicsi lesz. Valahogy meg lehet azt csinálni? Épít még hozzá?


Csak szimplán kíváncsi vagyok..mert nem igazán tudom elképzelni, hogy tudná megoldani.



2015. dec. 12. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Persze,hozzáépíti sablonnal.Sima ügy.:)
2015. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális körmös ilyenkor leszedi az egészet, 3s újat épít.
2015. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Hülyeség.Idő és anyagpocséklás.Kb.mintha új fazont akarnál vágatni a hajadból.Vágjuk kopaszra,kinő és újra lehet kezdeni.
2015. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezért írtam, hogy NORMÁLIS körmös ;) Tudod, nem mindenki dolgozik sufni módszerekkel, mint egyesek. Extrém formáknál alap, hogy nem töltünk, hanem minden alkalommal új szettet építünk. Formaváltásnál nem foltozgatunk-pótolgatunk, hanem teljesen új szettet kap a vendég.

Ismétlem, ezt a normális, végzett, hozzáértő szakemberek csinálják. ;)

2015. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!