Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tul sok? 15/L 14mm es fültágit...

Tul sok? 15/L 14mm es fültágitó,4 arc piercing, es septumom is van. Osztálytársaim és ismerőseim szerint is ez már sok a koromhoz képest. Es meg hozza erosen sminkelem magam (csak fekete). Szoval?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

g*ecire az:DDDDD

mia fenének kell ez neked?

tuti kitalálta az egésszet én a helyedbe elásnám magam..

2015. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, mi a jó ezekben, a piercingen kívül mindegyik undorító szerintem.. És a piercing is csak akkor szép, ha jó helyre van téve.. De négy? Az arcodon? 15 évesen? Bocsánat, de te hülye vagy..

A fültágító a másik.. Az egyszerűen.. Felnőtt embereken még oké, de 15 éves vagy, cseszem..

A septum az gusztustalan, bárki bármit mondd.. Mi vagy te, valami bika?

Fekete smink.. Ha valami emós hülyegyerek vagy, akkor oké, habár ez szerintem nevetséges..

Ha ilyen lányom lenne, pár pofont biztos bezsebelne tőlem..

És most jöhetnek a minuszok, meg az oltogató kommentek, hogy gyereket nem verünk.. Hát nemtudom, szerintem ilyen helyzetekben egy-két pofon nem árt senkinek..

És jó lenne, ha megtanulnál írni, az ilyen barmságok helyett gyakorolhatnád azt..

Bár kissé kamu szaga van a dolognak részemről, de hát amilyen barom emberek vannak, már semmi se lep meg.

2015. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Á, dehogy sok... Még pár tetkó és egy szempiercing nagyon kellene.
2015. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Sok is, meg undorító is.
2015. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Én rasztás vagyok, és távol áll tőlem a stílusod, de nagyon bátor vagy, hogy ezeket bevállaltad, szerintem, amíg nem károsítja az egészséged addig nem sok.
2015. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van..Kicsi tulzasokba estem:') 3 pctol mar meg is szabadultam:) de a tobbi marad...
2015. dec. 13. 20:38
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Kamukérdés.
2015. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkoznak veled a szüleid.
2015. dec. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#2 attól hogy megpofozod/megvered szerinted máris jobb lesz és a te igényeid szerint fog ugrálni? de csicska vagy.. ne is legyen gyereked vagy ha lesz kívánom hogy visszaadja ha felnő. sok gyerek ettől kap szárnyra, ezért csinál mégjobban dolgokat amiket nem szabadna mert ütve van. szánalmas! az én szüleim is ezt tették de nem csicskultam be nekik hanem még jobban mertem mert az ilyen szülők nem érdemlik meg hogy megfeleljen nekik a gyermek még ha nagyon is szerettem volna


kérdező neked meg (ha nem kamu): ne vedd ki csak mert valakik szerint sok, vagy undorító. nem az. én 18 vagyok, de 15 évesen párral több volt, 50 mm-es bal fül, meg az ujjaim ki volt már akkor varrva és találtam barátokat akik hasonlóak voltak és imádtak ezek miatt is. ennyi. talán max az ami ilyenkor visszatántorít hogy úgy is megválsz tőle ha idősödsz vagy már máshová szeretnéd.

2015. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!