Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tul sok? 15/L 14mm es fültágit...

Tul sok? 15/L 14mm es fültágitó,4 arc piercing, es septumom is van. Osztálytársaim és ismerőseim szerint is ez már sok a koromhoz képest. Es meg hozza erosen sminkelem magam (csak fekete). Szoval?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 18:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Engem az tántorit el,hogy nincs hozzám hasonló barátom vagy akár csak ismerősöm.

És mindenki ellenem van..

2015. dec. 24. 15:45
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezzel ne foglalkozz, legyél aki vagy. (én is így vagyok)

Boldog karácsonyt!

2015. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Tegyél mindent úgy, ahogy neked jó. Ne foglalkozz mások véleményével. :) Mikor a te korodban voltam szúrattam ajak pc-t meg nyelv pc-t, és köldököt is.. De már csak az utolsó van meg, kinőttem az ilyenből..te is kifogod nőni. :)
2015. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem azért csináltattad mert tetszik neked nem? Akkor viseld büszkén! Akárki akármit mond, majd kinövöd. Jobb mintha 40 évesen jönne rád, akkor tényleg nevetséges lenne, de most még nem az. /Egy piercinges lány /
2016. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"És mindenki ellenem van."

Ezt én se értem. Pedig mikor rád néznek, épp csak elokádják magukat.

2016. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vicces vagy...
2016. márc. 31. 16:04
 17/17 anonim válasza:
Nem tudom most jelenleg mennyi maradt meg, így a kérdést olvasva, de figyelj..ha te így érzed vagy érezted magad jól akkor nem kell figyelni más véleményére. Valóban, jobb, hogy kivettél pár piercinget, mert az szerintem se szép már egy lány arcán :)
2017. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!