Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsenek melleim 17,5 évesen,...

Nincsenek melleim 17,5 évesen, undorítóan nézzek ki, mit tegyek? A Szüleim szekálnak érte.

Figyelt kérdés

Nem túlzok nincsenek mellem alatt 68cm a mellem a mellbimbónál 70cm az a 2cm meg a mellbimbóm.

Gondolom fejlődési rendellenesség.

Általánosban 3.osztályban nőt meg és a mostaninál nagyobbra de megy össze nyáron még 72 cm volt.

Menszesszel nem függhet össze mivel épp megvan és 70cm.


Fogyni nem fogyok mert nyáron még 47 kg v oltam most 50.


Az elmúlt évben is híztam.


Így vagy rákos vagyok vagy nem tudom.


De nincs valami masszázs , mert a 70/A melltartó is el áll és nyáron sehogy nem tudom elrejteni.

Utál mindenki és mindennap legalább 10x mondják (számoltam a héten) Hogy a melled hol van? Meg fúj milyen csúnya vagy , mert az arcom se egy szép látvány.

A szüleim is piszkálnak mivel a 12 éves hugomnak 70/D s melle van sőt nagyobb.


Ha valaha lesz annyi pénzem meg műtettem, de ez soká lesz.


Nem tudom mit lehetne pénz nélkül tenni.

A push up se megoldás mivel az is nagy rám.

Felcsúszik a nyakamig a melltartó és kint lesz a bimbóm.

Muszáj melltartót hordanom mivel a bimbóm meg nagy és látszódik.



2015. dec. 17. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nincs masszázs, nincs természetes gyógyír.

És koránt sem biztos, hogy fejlődési rendellenesség!

Rák meg aztán főleg nem!

Ha ezt elolvasod, magad is meggyőződhetsz róla, hogy az esetek döntő többségében teljesen normális jelenség.

[link]

2015. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem rák, nem rendellenesség.

Sokan vannak így, mint te.

A szüleid bunkók.

Egy ember nem csak a melléből áll.

Foglalkozz azzal, hogy minden téren kihozd magadból a maximumot.

Nem tudom hány éves vagy. De úgy tűnik, hogy nagyon fiatal. Szóval mgé simán nőhet.

Milyen magas vagy? Mert az 50 kiló nem túl sok. Tehát akár az is gond lehet, hogy túl vékony vagy És ha felszednél pár kilót, akkor a melled is nőne.

2015. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Jaj, azt most látom, hogy a fő kérdésben ott van a korod.

De így is 1-2 évig azért még változhat.

A súlyoddal nincs gond?

2015. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

150 cm vagyok szóval nincs.

az 50 még pont belefér

de tudom 45 lenne az ideális.


Már mondták azt is hogy nem ártana fogyni nagy a pi..csád.

2015. dec. 17. 11:33
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy rákos.

A szüleid viszont bunkók.

Menj el nőgyógyászhoz, ő valószínűleg hormonvizsgálatot csinál.

És tudd: így is lehetsz nagyon szép és szexi. Igen, sok férfi a nagy mellekre bukik, de sokan vagyunk, akik odavannak az ilyen nagyonpicikért is!

2015. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jujj, nagyon gáz szüleid vannak.
2015. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

Nyugi, ez még mindig jobb, mintha hatalmas tőgyeid lennének! Hidd el! ;-)


Anyukádnak mekkora? Illetve mekkora volt ennyi éves korában? Szóval inkább te vagy inkább a tesód hasonlít rá? Lehet inkább a nem túl bögyös őseidre hasonlítasz ennyi. Igazából nézd végig az őseidet, főleg anyudat, nagymamáidat, kire hasonlítsz leginkább és mi várható...


Mert fog ez még változni! :)

Pont anyám mutatta egy régi osztálytársát a facén, aki csontkollekció volt még 20 évesen is. Aztán 60 éves koráig egészen átváltozott, bögyös maca lett...



Na én meg úgy voltam talán, mint te, hogy a legkisebb melltartó is mindig elállt középsulis koromban. Alig volt egy kis domborulat. :)


Aztán úgy 25 éves koromra azért csak nőtt, akkor éreztem úgy, hogy már azért valamekkora. :D Pont ilyen tenyérnyi. És nem hízás következménye. És azóta is kb. olyan. És szerencsére nem lóg, mint a bögyösöknek. :D Engem zavarna is, ha olyan nagy lenne. Mindig liftezne, ha futnék, vagy nem tudom, pfúj!


Szóval hidd el, jó a kicsi és feszes... És a legtöbb pasinak is ez tetszik. Az csak egy fals legenda, hogy csak a nagymellű nők jönnek be nekik.. :) Akinek mégis, azokat kerüld!

A látszódó mellbimbón se görcsölj sokat! Azt is szexinek szokták tartani. Majd rájössz úgy 10-20 év múlva, ha most nem hallgatsz rám...

Állítólag sokkal szexibb a kis feszes cici, kidudorodó mellbimbóval, mint a nagy zsíros, lógó luftballonok... De kérdezd inkább pasik véleményét... :)


Aztán arra figyelj, hogy ne hízz el! Mert ha valaki husi és nuku cici, az már tényleg nem néz ki jól. Az meg, hogya feneked nagy, nem baj, csak biciklizz sokat, hogy formás legyen, mert az is be szokott jönni az épkézláb pasiknak. :)

2015. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 opened paradise ***** válasza:
58%

Betegek a szüleid...

Idővel még nőhet. Meg van akiknél a fogamzásgátló mellékhatásaként is megnőnek.


Ettől még nem vagy undorító :)

2015. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Most nem magamat akarom itt fényezni, de nekem sincs semmi mellem, ennek ellenére a pasik oda vannak értem mert sportos a testem, szép a hajam, sminkkel még a fejem sem rossz... és nekem sincs gondom azzal hogy nincs mellem. Miért olyan nagy gond ez neked? Oké, cseszegetnek vele mások, de miért érdekel idióták véleménye? Ha normális lenne a melled akkor is cseszegetnének, csak akkor más miatt, pl hogy alacsony vagy, stb. Le kell sz*rni. Senki nem lesz szebb nagyobb mellektől, mert nem azon múlik egyáltalán.

Melltartó helyett hordj szivacsos topot, az nem áll el.

2015. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ált suli 4-5-ben nőtt a mellem 70-re és úgy is maradt. 34 éves vagyok. És nem vagyok rákos. És nincs semmi fejlődési rendellenességem.

New Yorkerben tök jó melltartók vannak, amik nem állnak el, én ott szoktam vásárolni.

Szüleid ultra gázak!!!!!!!!!!!!

Utál mindenki? És beszólnak? Ez sem normálsi dolog!

Nyáron is láttam, mennyi csajnak van minimális melle és senki nem szólt be nekik, csinosak voltak így is!

És nekem is mindig volt pasim, nem is kevés. És egyiket sem érdekelte, h nincs 90D-s mellem!

2015. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!