Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kilencedikes vagyok és az...

Szallo angyal kérdése:

Kilencedikes vagyok és az osztályba minden lány jol néz ki rajtam, jol elbeszélgetnek én meg szinte egyedül vagyok. A külsöm nem a legjobb, mindig egyformán öltözök szekálnak is ezért. Mit tegyek hogy elfogadjanak vagy befogadjanak a közösségbe?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van ra eselyed akk valtoztasd meg a ruhatarad. Ezek a lanyok olyanok h csak olyanokkal allnak szoba akik olyanok mint ok..egyszoval felszinesek. Nem tudod veluk megertetni azt h nem szeretnel megvaltozni de megis erre kesztetnek mert nincsenek annyira intelligensek h meg tudd veluk beszelni. Es ha meg mondjuk odamennel hozzajuk beszelgetni akk meg felremennek vagy elkezdenek sutyorogni h meg veletlenul se halld meg, vagy teljesen veletlenul mindenkinek hirtelen dolga tamad. Sajnos ez ilyen, nem tudsz mit tenni a kulsosegek alapjan itelnek meg...es tenyleg talan az a legjobb h megprobalsz ugy oltozni mint ok. Mast nem nagyon tehetsz
2015. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz normálisabbakkal barátkozni, olyanokkal akik nem fölületesek.
2015. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!