Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, ha nem...

Titeket nem zavar, ha nem vehettek meg valamit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elkeserít, hogy 15 ezer alatt nem találok téli csizmát, és a The Body Shop-ban annyira felvitték az árakat karácsony előtt (amit kinéztem, most 12 ezer 7 ezer helyett), hogy majdnem sírva fakadtam a boltban.

Tudom, hülyeség, de akkor is...


2015. dec. 23. 00:41
 1/3 anonim válasza:
34%
mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet ugy megsajnáltalak
2015. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Vedd meg akkor, amikor hétezerbe kerül. Én egyébként vagy leárazáskor vásárolok, vagy próbálok gyűjtögetni arra, amire tényleg szükség van, mert fontos, hogy az a kevés ruhám legalább jó minőségű legyen. Így pl. van olyan nadrágom, ami egy éve megvan, és hiába hordom szinte minden nap, még csak most kezdett el kopni.


Nem is igazán értem amúgy, miért pont a legnagyobb tumultusban akarsz te csizmát venni, amikor mindenki ajándékért rohangál. A 15 pedig nem sok egy jó csizmáért, csak ha mondjuk még növésben van az ember.

2015. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Màr teljesen hozzászoktam a dologhoz.
2015. dec. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!