Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor kéne elkezdenen borotvál...

Mikor kéne elkezdenen borotválkozni? Engem már a legkevesebb is zavar, de nem tudom, hogy ez mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Márciusban 14 leszek, az arcomat már egyszer vagy kétszer megborotváltam, a hónaljamat már szintúgy. Az arcomon egész sok szőr volt a hónaljamon valójában csak gyakoroltam, bár azért ott is volt. Egyébként a fan szőrzetet mikor kell? Eddig eszembe sem jutott, de olvasgatva az eddigi kérdéseket mikor kéne?

2015. dec. 3. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mikor kéne? Akkor amikor téged zavar. Ha sose zavar sose kell, nem másokra tartozik hogy te hol vagy szőrös. Én nem is értem minek borotválkoznak a pasik bárhol is... arcon kívül persze. A csajoknak nem a csupasz kisbabatest tetszik.
2015. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól teszed ha borotválod. Attól függ milyen gyorsan nő. A te korodban hetente egyszer elég,szerintem.Én hetente kétszer borotválom.Highyénikusabb is, szebb is és ha párkapcsolatod lessz a csajnak is jobb,mert nem megy szőr a szájába orális szex esetén. Gratulálok,hogy borotválod.
2015. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!