Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi számít szépnek...

Szerintetek mi számít szépnek egy lányban/ helyesnek egy fiúban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Pár napja ezen kezdtem el agyalni, vajon az embereknek mi tetszik, mi fogja meg őket külsőleg leginkább. 2(vagy több)ember közül, miért és mi miatt lehet szimpatikusabb a másik. Persze nem utolsó sorban: Mi számít számotokra szépnek/helyesnek egy lányon/fiún? :)



2015. dec. 25. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem egy-két lány tekintete, ami végképp meg tud fogni. Bármint lehet látni a tekintetükön, hogy milyenek is valójában. Én az okos, életvidámabb lányokat szeretem. :D
2015. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha összeszedem a férfi-ideáljaimat (kinézetre) kb. semmi közös nincs bennük. Valami fogjon meg benne:)
2015. dec. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a lányokban jobban meg tud fogni az arc kinézete mint a test domborultsága :D Persze van egy határ... Többnyire engem a szemek szoktak megfogni, ahogy az első írta, egy lány tekintete sokat számít. Az elsővel egyet értek. Mellesleg nekem az számít, hogy szép letisztult természetes, szimmetrikus arca legyen egy lánynak. Ne legyen agyonsminkelve, csak amennyi kell. A haja is legyen természetes.
2015. dec. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is az összhatás számít: hang, haj, szem, alak, arc, milyen belülről.
2015. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amúgy a belső szépség sokat tud számítani. Gyakorta megszépít egy csúnyább embert. Amúgy ez nagyon ízlés dolga. Nekem pl. a fehér bőr tetszik, az okos arc, tekintet. Jó, ha van humorérzéke. Legyen kellemes hangja.
2015. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a értelmes válaszokat, ment a zöld mancs! :) Esetleg még valaki tudna arra választ adni, hogy pl 2 ember közül mi alapján választotok barátot ? :) Szimplán 1. látásra ha választani kellene, miért pont a másik személlyel kezdenél el hamarabb barátkozni?:)
2015. dec. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!